Jaką gofrownicę wybrać? Oto nasze propozycje

Jaką gofrownicę wybrać? Oto nasze propozycje

Strona dostępna jest w dwóch wariantach (jasny i ciemny). Kliknij ikonę obok, aby natychmiastowo zmienić styl.
Dodano 26.10.2021 | Kategoria RTV AGD
✕ UKRYJ
Gastroback 42424 - Nasz wybór
Nasz wybórGastroback 42424
Sprawdź cenę

Wprowadzenie

Będąc na wakacjach każdy z nas choć raz wybierze się po gofra. To przesmaczne łakocie, które zachwycają nas swoim wykonaniem. Co ciekawe, różnorodność podania sprawia, że znajdą się amatorzy zarówno ich słodkich jak i wytrawnych wariantów. Choć przygotowany w budce jest z pewnością bardzo dobry, tak naprawdę wielu z nas może je przygotować we własnym zakresie. Wystarczy nam tylko odpowiedni sprzęt. Jaka gofrownica okaże się jednak najlepsza?

Choć na rynku jest bardzo wiele maszyn, warto wybrać tylko takie, które oferują ponadprzeciętne parametry, a ich właściwości (co zazwyczaj gwarantowane jest przez odpowiednie wykonanie) przełożą się na bezawaryjne i komfortowe korzystanie ze sprzętu przez wiele lat. Aby pomóc w wyborze tego idealnego produktu, stworzyliśmy ranking gofrownic.

Który zatem produkt okaże się najlepszy? Oto ranking gofrownic!

Jaka gofrownica jest najlepsza? Sprawdź przede wszystkim MPM MGO

Gofrownica tego typu oferuje nam mocno przeciętną moc i design, który z pewnością nie zachwyca. Jest to jednak świetna propozycja ze względu na ciekawe funkcje, świetne opinie, a także bezawaryjność na bardzo wysokim, a więc i zadowalającym poziomie. Produkt oferuje nam 1400 W mocy, lecz co to dokładnie oznacza?

MPM MGO
MPM MGO

Przede wszystkim należy zauważyć, że moc wskazuje nam na to jak szybko sprzęt zacznie ogrzewać nasz wypiek w wyznaczonej przez nas temperaturze. Wartość mocy modelu MGO-13 jest z pewnością wystarczająca do przygotowania smacznych gofrów. Produkt oferuje też regulowaną temperaturę, a także lampki kontrolne - do sprawdzenia stanu pracy i podłączenia do sieci.

✅ Zalety

 • Diody gwarantujące kontrolę nad stanem urządzenia
 • Regulacja temperatury
 • Wysoki poziom niezawodności

Gdzie kupić gofrownicę MPM MGO?

SklepCenaWysyłka z
Allegrood 149 złPolska

Jaka będzie najlepsza gofrownica przy wyższym budżecie? Sprawdź Götze&Jensen DW900 {#gofrownica-Götze&Jensen-DW900}

Model DW900 oferuje nam ogromną funkcjonalność i pewność, że będziemy w stanie dostosować urządzenie w sposób idealny do naszych preferencji. Propozycja oferuje nam przede wszystkim dużą moc, bo 1600 W. To, w połączeniu z aż 5 trybami pieczenia i 7 ustawieniami temperatury, daje nam idealne połączenie dla nawet bardziej wymagających użytkowników.

Götze&Jensen DW900
Götze&Jensen DW900, Źródło: Ceneo

Inną funkcją wyróżniającą gofrownicę Gotze od konkurencji jest automatyczne wyłączanie. Oznacza to, że opcja jest nie tylko bezpieczniejsza i nasza zapominalskość nie doprowadzi do uszkodzenia płyt grzewczych czy do gorszej tragedii. Oczywiście warto pamiętać, że propozycja wyposażona została w zabezpieczenie przed przegrzaniem, co jeszcze bardziej poprawia nasz komfort i bezpieczeństwo.

✅ Zalety

 • Wysoki poziom bezpieczeństwa
 • Duża moc
 • Wysoka funkcjonalność

Gdzie kupić gofrownicę Götze&Jensen DW900? {#gofrownica-Götze&Jensen-DW900-sklepy}

SklepCenaWysyłka z
Ceneood 399 złPolska

Jaką gofrownicę kupić, gdy zależy nam na polskiej marce? Sprawdź Gerlach GL3048

Ta gofrownica Gerlach to z pewnością jedna z mocniejszych opcji w tym zakresie cenowym. 2000 W to z pewnością więcej niż wystarczająco do szybkiego i skutecznego ogrzania ciasta przygotowanego na gofry. Oczywiście sprzęt wyposażono też w regulację temperatury, która odbywa się płynnie, a także w lampki kontrolne i szereg innych ciekawych dodatków. 

Gerlach GL3048
Gerlach GL3048, Źródło: Ceneo

Propozycja ta wyróżnia się na tle konkurencji bardzo głębokimi płytami. To pozwala na stworzenie gofrów o sporych dziurkach, a więc możliwości umieszczenia w nich nieco więcej składników. Ponadto, musimy też pamiętać o tym, że płyty grzewcze pokryte zostały teflonem, który znany jest ze swoich właściwości nieprzywierających. Oczywiście musimy też pamiętać o ogólnym wykonaniu sprzętu, które jest ponadprzeciętne i przełoży się na bardzo długie użytkowanie gofrownicy.

✅ Zalety

 • Bardzo dobre wykonanie
 • Wysoka moc maksymalna
 • Głębokie płyty grzewcze

Gdzie kupić gofrownicę Gerlach GL3048?

SklepCenaWysyłka z
Ceneood 295 złPolska

Gastroback 42424 to kolejna propozycja, którą także trzeba mieć na uwadze

Gastroback dostarcza nam bardzo dużego urządzenia, które jednak jest też bardzo dobrze zaprojektowane i wyróżnia się od konkurencji swoim świetnym, nowoczesnym designem, jedną z większych mocy maksymalnych, a także wieloma innymi parametrami.Sprzęt oferuje wiele funkcjonalności, w tym możliwość wyboru chrupkości gofrów, czy też wyświetlacz, który pozwala nam ustawić minutnik.

Gastroback 42424
Gastroback 42424, Źródło: Ceneo

Co więcej, należy pamiętać, że jest to opcja oferująca nam aż 5 różnych programów do pieczenia, dzięki czemu możemy dostosować urządzenie do przygotowania przeróżnych gofrów - począwszy od klasycznych, przez belgijskie i na maślance, a skończywszy na czekoladowych. Istnieje też możliwość konfiguracji własnego programu. To wszystko sprawia, że jest to jedna z najbardziej dopracowanych ofert, jakie możemy sobie wybrać.

✅ Zalety

 • Bardzo wiele funkcji, w tym minutnik
 • Możliwość wyboru 5 programów pieczenia
 • Regulacja stopnia chrupkości

Gdzie kupić gofrownicę Gastroback 42424?

SklepCenaWysyłka z
Ceneood 529 złPolska

Gofrownica Dezal to kolejna propozycja, a mianowicie Dezal 301.7 Inox

Kolejna propozycja na dzisiejszej liście wykonana została ze stali nierdzewnej, a płyty grzewcze okryte zostały powłoką teflonową. To połączenie oznacza trwałość i niezawodność, a także prostotę czyszczenia. Wszystko po to, aby osiągnąć jak najlepszą jakość urządzenia i poprawić atrakcyjność na tle konkurencji. Oczywiście nie możemy zapomnieć o mocy, która wynosi 1300 W. Nie jest co prawda wysoka, ale wystarczy - nawet przy codziennym użytkowaniu.

Dezal 301.7 Inox
Dezal 301.7 Inox, Źródło: Ceneo

Dezal gofrownica to przede wszystkim jakość, lecz warto też wspomnieć o tym, że 301.7 Inox jest modelem gwarantującym świetną wydajność pracy. Duże kratki 4x7 w połączeniu z właściwą konstrukcją dają nam duże gofry przy użyciu mniej ciasta. Oczywiście propozycja wyposażona jest w regulowany termostat, co pozwala nam dostosować temperaturę i osiągnąć idealnie wypieczone gofry o złocistym kolorze. 

✅ Zalety

 • Świetna wydajność pracy
 • Posiada termostat

Gdzie kupić gofrownicę Dezal 301.7 Inox?

SklepCenaWysyłka z
Ceneood 399 złPolska

Podsumowanie - teraz wiesz jaką gofrownicę wybrać!

W zestawieniu uwzględniliśmy najróżniejsze produkty, które były nie tylko z różnej półki cenowej, ale także oferowały nam zróżnicowane funkcje i design. Wszystko po to, aby przedstawić produkty wysokiej jakości, które to okażą się idealne dla różnych użytkowników z innymi preferencjami, wymaganiami i oczekiwaniami.

Autor: AnnaZdjęcie główne: Unsplash; Pietro De Grandigorfownicajaka najlepsza gofrownicadobra gorfownica