Regulamin

Pojęcia

Serwis - Serwis internetowy, inaczej strona internetowa działająca pod adresem https://spec-ranking.pl

Administrator - operator Serwisu.

Autor - osoba lub podmiot publikujący Treści na łamach Serwisu.

Treść - teksty pisane i publikowane na łamach Serwisu, w tym: rankingi, zestawienia, artykuły, wpisy itp.

Zasady

 1. Wszystkie Treści widoczne na podstronach tego Serwisu są własnością Serwisu, Administratora, a także konkretnych Autorów.
 2. Kopiowanie, drukowanie oraz powielanie Treści publikowanych w Serwisie jest zabronione bez uzyskanej pisemnej zgody Administratora, oraz Autora Treści.
 3. Przemoc słowna, komentarze nie na temat, a także SPAM nie są mile widziane. Niezgodne komentarze będą usuwane przez Administratora, a w skrajnych przypadkach zgłaszane.
 4. Publikowane w Serwisie Treści są indywidualnymi przemyśleniami konkretnych Autorów. Finalny wybór produktu, usługi lub innej oferty przez użytkownika Serwisu jest jego własną decyzją, a Administrator i Autor nie ponoszą za nią odpowiedzialności.
 5. Treści publikowane w Serwisie mogą być modyfikowane, uzupełniane i usuwane przez Administratora lub konkretnego Autora.
 6. Treści mogą zawierać tzw. linki polecające. Linki te nigdy nie narażą użytkownika na szkodę, utratę pieniędzy lub inne straty. Mogą jednak w poszczególnych przypadkach wygenerować korzyść dla Użytkownika np. w postaci rabatu lub innej promocji. Ewentualne prowizje są wypłacane na rzecz Administratora przez inne podmioty powiązane (np. sklepy internetowe). Korzystanie z linków polecających wspiera Serwis.
 7. Treści mogą zawierać kupony rabatowe. Kupony działają na korzyść użytkownika, jednak mogą być powiązane z Administratorem lub być ogólnodostępne, z których Administrator nie ma żadnych korzyści. Ewentualne prowizje są wypłacane na rzecz Administratora przez inne podmioty powiązane (np. sklepy internetowe). Korzystanie z niektórych kuponów rabatowych wspiera Serwis. Uwaga niektóre widoczne kupony mogą:
  • nie działać
  • przydzielać rabat inny niż określony (niezależnie od Administratora i Autora)
  • nie być gwarantowane, a także być zmienne lub czasowe
 8. Zamieszone na stronach informacje i ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
 9. Administrator Serwisu zastrzega sobie możliwość zmiany tego regulaminu w przyszłości. Aktualna treść regulaminu zawsze będzie widoczna na tej stronie.

Niniejszy regulamin wchodzi w życie z dniem 25.10.2020 r.

Niniejszy regulamin został zaktualizowany w dniu 02.08.2022 r.