Historia ceny i opinie o Słuchawki JBL Tune 500 Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki JBL Tune 500 Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 57.59.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 78.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 17 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 116.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena Słuchawki JBL Tune 500 Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki JBL Tune 500 Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki JBL Tune 500 Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 57.59 (wykryta w dniu: 2023-08-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-12) wynosi 78.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki JBL Tune 500 Biały

Słuchawki JBL Tune 500 Biały to przewodowe nauszne słuchawki z regulacją głośności, które oferują wysoką jakość dźwięku dzięki brzmieniu JBL Pure Bass i przetwornikom JBL 32 mm. Są wygodne i lekkie, z miękkimi wkładkami i wyściółką pałąka, a także składaną konstrukcją, co sprawia, że są łatwe do przenoszenia. Posiadają uniwersalny przycisk sterujący kompatybilny z większością smartfonów, który pozwala na sterowanie muzyką i korzystanie z asystentów Siri i Google Now bez użycia urządzenia mobilnego. Słuchawki są dostępne w czterech kolorach i mają nieplączący się płaski przewód, co zapewnia dodatkową wygodę podczas użytkowania.

Gdzie kupić Słuchawki JBL Tune 500 Biały

Według naszych danych Słuchawki JBL Tune 500 Biały można znaleźć w minimum 17 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki JBL Tune 500 Biały za kwotę 78.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 7.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki JBL Tune 500 Biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki JBL Tune 500 Biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 116 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki JBL Tune 500 Biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki Audio-Technica ATH-S220BT Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki JBL Tune 500 Biały?

Najtaniej Słuchawki JBL Tune 500 Biały można było kupić za 57.59 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-08-01.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki JBL Tune 500 Biały aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki JBL Tune 500 Biały wynosi 78.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-12.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki JBL Tune 500 Biały?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki JBL Tune 500 Biały posiada 116 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki JBL Tune 500 Niebieski.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.