Historia ceny i opinie o Słuchawki JBL Tune 500 Różowy

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki JBL Tune 500 Różowy był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 80.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 94.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 14 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 115.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Słuchawki JBL Tune 500 Różowy

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki JBL Tune 500 Różowy. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki JBL Tune 500 Różowy, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 80 (wykryta w dniu: 2023-12-13). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 94. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki JBL Tune 500 Różowy

Słuchawki JBL Tune 500 w kolorze różowym to przewodowe, nauszne słuchawki o wysokiej jakości dźwięku, które urozmaicą każdy Twój dzień. Wyposażone w brzmienie JBL Pure Bass, przetworniki 32 mm i uniwersalny przycisk sterujący, zapewniają doskonałą jakość dźwięku w każdej sytuacji. Są lekkie i wygodne dzięki miękkim wkładkom i wyściółce pałąka, pozwalają na korzystanie z asystentów Siri i Google Now bez użycia urządzenia mobilnego. Dostępne w czterech atrakcyjnych kolorach i wyposażone w nieplączący się płaski przewód, słuchawki JBL Tune 500 mają składaną konstrukcję, co zapewnia wygodę użytkowania. Cechuje je renomowane brzmienie JBL Pure Bass, a jeden przycisk pozwala sterować muzyką i dostępem do asystenta Siri/Google Now.

Gdzie kupić Słuchawki JBL Tune 500 Różowy

Według naszych danych Słuchawki JBL Tune 500 Różowy można znaleźć w minimum 14 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki JBL Tune 500 Różowy za kwotę 94 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 9.40 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki JBL Tune 500 Różowy Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki JBL Tune 500 Różowy, to w serwisie Ceneo znajdziesz 115 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki JBL Tune 500 Różowy w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki JBL Tune 500 Niebieski.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki JBL Tune 500 Różowy?

Najtaniej Słuchawki JBL Tune 500 Różowy można było kupić za 80 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-13.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki JBL Tune 500 Różowy aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki JBL Tune 500 Różowy wynosi 94 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki JBL Tune 500 Różowy?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki JBL Tune 500 Różowy posiada 115 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki JBL Tune 500 Czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.