Historia ceny i opinie o Słuchawki JBL Tune 500 Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki JBL Tune 500 Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 73.68.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 85.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 23 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 115.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Słuchawki JBL Tune 500 Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki JBL Tune 500 Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki JBL Tune 500 Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 73.68 (wykryta w dniu: 2022-09-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 85. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki JBL Tune 500 Czarny

Słuchawki JBL Tune 500 w kolorze czarnym to przewodowe nauszniki o wysokiej jakości dźwięku dzięki technologii JBL Pure Bass i przetwornikom 32 mm, które zapewniają doskonałe wrażenia odsłuchowe. Posiadają regulację głośności oraz uniwersalny przycisk sterujący, kompatybilny z większością smartfonów, umożliwiający sterowanie muzyką i dostęp do asystentów głosowych Siri i Google Now bez konieczności użycia urządzenia mobilnego. Są lekkie i komfortowe dzięki miękkim wkładkom i wyściółce pałąka oraz składanej konstrukcji, co sprawia, że są łatwe do przenoszenia. Dodatkowo wyposażone w nieplączący się płaski kabel, dostępne w czterech kolorach, idealne dla osób ceniących jakość dźwięku i wygodę użytkowania.

Gdzie kupić Słuchawki JBL Tune 500 Czarny

Według naszych danych Słuchawki JBL Tune 500 Czarny można znaleźć w minimum 23 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki JBL Tune 500 Czarny za kwotę 85 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 8.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki JBL Tune 500 Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki JBL Tune 500 Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 115 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki JBL Tune 500 Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki JBL Tune 500 Różowy.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki JBL Tune 500 Czarny?

Najtaniej Słuchawki JBL Tune 500 Czarny można było kupić za 73.68 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-09-11.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki JBL Tune 500 Czarny aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki JBL Tune 500 Czarny wynosi 85 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki JBL Tune 500 Czarny?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki JBL Tune 500 Czarny posiada 115 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki Sony WH-CH710N Biały.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.