Historia ceny i opinie o Słuchawki JBL Tune 500 Niebieski

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki JBL Tune 500 Niebieski był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 47.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 88.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 16 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 115.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Słuchawki JBL Tune 500 Niebieski

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki JBL Tune 500 Niebieski. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki JBL Tune 500 Niebieski, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 47 (wykryta w dniu: 2023-11-19). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 88. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki JBL Tune 500 Niebieski

Słuchawki JBL Tune 500 Niebieski to przewodowe nauszne słuchawki oferujące wysoką jakość dźwięku znaną z brzmienia JBL Pure Bass i przetworników 32 mm. Wyposażone w uniwersalny przycisk sterujący i mikrofon, umożliwiają sterowanie muzyką i dostęp do asystentów Siri i Google Now bez użycia telefonu. Lekka i składana konstrukcja zapewnia wygodę użytkowania, a płaski przewód zapobiega plątaniu. Dodatkowo regulacja głośności pozwala na dostosowanie poziomu dźwięku do indywidualnych preferencji. Słuchawki dostępne są w czterech atrakcyjnych kolorach, co sprawia, że są nie tylko funkcjonalne, ale i stylowe.

Gdzie kupić Słuchawki JBL Tune 500 Niebieski

Według naszych danych Słuchawki JBL Tune 500 Niebieski można znaleźć w minimum 16 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki JBL Tune 500 Niebieski za kwotę 88 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 8.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki JBL Tune 500 Niebieski Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki JBL Tune 500 Niebieski, to w serwisie Ceneo znajdziesz 115 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki JBL Tune 500 Niebieski w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki JBL Tune 500 Biały.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki JBL Tune 500 Niebieski?

Najtaniej Słuchawki JBL Tune 500 Niebieski można było kupić za 47 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-19.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki JBL Tune 500 Niebieski aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki JBL Tune 500 Niebieski wynosi 88 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki JBL Tune 500 Niebieski?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki JBL Tune 500 Niebieski posiada 115 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki JBL Tune 500 Różowy.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.