Historia ceny i opinie o Słuchawki Audio-Technica ATH-S220BT Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki Audio-Technica ATH-S220BT Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 198.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 248.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 5 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 72.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Słuchawki Audio-Technica ATH-S220BT Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki Audio-Technica ATH-S220BT Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki Audio-Technica ATH-S220BT Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 198 (wykryta w dniu: 2023-01-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 248. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki Audio-Technica ATH-S220BT Czarny

Słuchawki Audio-Technica ATH-S220BT Czarny to bezprzewodowe nauszne słuchawki, które zapewniają niesamowicie czysty dźwięk w przystępnej cenie. Wyposażone w najnowszą konstrukcję oferują wysoki komfort użytkowania, długi czas pracy baterii do 60 godzin na jednym ładowaniu oraz łączność wielopunktową. Posiadają łączność Bluetooth 5.0, parowanie wielu urządzeń, możliwość przewodowego słuchania muzyki, wbudowany mikrofon, przyciski sterujące, a także funkcję szybkiego ładowania baterii. Lekka waga 180g zapewnia wygodę użytkowania, a konstrukcja zapobiega nadwyrężeniu szyi i ramion. Kompatybilność z asystentami głosowymi takimi jak Siri i Google Assistant ułatwia sterowanie odtwarzaniem dźwięku bez używania rąk. Wyposażone są w 40-milimetrowe przetworniki zapewniające wysokiej jakości dźwięk, który jest znakiem rozpoznawczym marki Audio-Technica od ponad 55 lat.

Gdzie kupić Słuchawki Audio-Technica ATH-S220BT Czarny

Według naszych danych Słuchawki Audio-Technica ATH-S220BT Czarny można znaleźć w minimum 5 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki Audio-Technica ATH-S220BT Czarny za kwotę 248 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 24.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki Audio-Technica ATH-S220BT Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki Audio-Technica ATH-S220BT Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 72 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki Audio-Technica ATH-S220BT Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki Philips TAH4205WT Biały.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki Audio-Technica ATH-S220BT Czarny?

Najtaniej Słuchawki Audio-Technica ATH-S220BT Czarny można było kupić za 198 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-01-01.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki Audio-Technica ATH-S220BT Czarny aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki Audio-Technica ATH-S220BT Czarny wynosi 248 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki Audio-Technica ATH-S220BT Czarny?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki Audio-Technica ATH-S220BT Czarny posiada 72 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki JBL Tune 500 Biały.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.