Historia ceny i opinie o Słuchawki Audio-Technica ATH-S220BT Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki Audio-Technica ATH-S220BT Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 198 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 229 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 45opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3/27/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Słuchawki Audio-Technica ATH-S220BT Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki Audio-Technica ATH-S220BT Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki Audio-Technica ATH-S220BT Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 198 zł (wykryta w dniu: 2023-01-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-03-27) wynosi 229 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Słuchawki Audio-Technica ATH-S220BT Czarny

Według naszych danych Słuchawki Audio-Technica ATH-S220BT Czarny można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Słuchawki Audio-Technica ATH-S220BT Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki Audio-Technica ATH-S220BT Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 45 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki Audio-Technica ATH-S220BT Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Aparat Nikon Z 7II + 24-70mm f/4 S + FTZ.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki Audio-Technica ATH-S220BT Czarny?

Najtaniej Słuchawki Audio-Technica ATH-S220BT Czarny można było kupić za 198 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-01-01.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki Audio-Technica ATH-S220BT Czarny aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki Audio-Technica ATH-S220BT Czarny wynosi 229 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-03-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki Audio-Technica ATH-S220BT Czarny?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki Audio-Technica ATH-S220BT Czarny posiada 45 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.