Historia ceny i opinie o Słuchawki Philips TAH4205WT Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki Philips TAH4205WT Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 84.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 129.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 8 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 44.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Słuchawki Philips TAH4205WT Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki Philips TAH4205WT Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki Philips TAH4205WT Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 84.99 (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 129. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki Philips TAH4205WT Biały

Słuchawki Philips TAH4205WT Biały to bezprzewodowe nauszne słuchawki z mikrofonem i składaną konstrukcją, które oferują potężniejszy bas dzięki przyciskowi wzmocnienia tonów niskich. Posiadają neodymowe przetworniki akustyczne 32 mm, zapewniające czysty dźwięk i bogate basy. Oferują do 29 godzin odtwarzania po 2-godzinnym ładowaniu przez USB-C, z możliwością szybkiego naładowania na kolejne 4 godziny. Są lekkie i mają regulowaną, amortyzowaną opaskę na głowę oraz miękkie nauszniki dobrze dopasowane do kształtu ucha. Składana konstrukcja ułatwia przechowywanie, a przyciski sterowania umożliwiają łatwą obsługę muzyki i połączeń.

Gdzie kupić Słuchawki Philips TAH4205WT Biały

Według naszych danych Słuchawki Philips TAH4205WT Biały można znaleźć w minimum 8 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki Philips TAH4205WT Biały za kwotę 129 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 12.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki Philips TAH4205WT Biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki Philips TAH4205WT Biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 44 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki Philips TAH4205WT Biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki Philips TAH4205BL Niebieski.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki Philips TAH4205WT Biały?

Najtaniej Słuchawki Philips TAH4205WT Biały można było kupić za 84.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki Philips TAH4205WT Biały aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki Philips TAH4205WT Biały wynosi 129 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki Philips TAH4205WT Biały?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki Philips TAH4205WT Biały posiada 44 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki Audio-Technica ATH-S220BT Czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.