Historia ceny i opinie o Słuchawki Philips TAH4205BK Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki Philips TAH4205BK Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 84.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 121.95.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 29 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 45.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5.02.2024.

Cena Słuchawki Philips TAH4205BK Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki Philips TAH4205BK Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki Philips TAH4205BK Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 84.99 (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-05) wynosi 121.95. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki Philips TAH4205BK Czarny

Słuchawki Philips TAH4205BK Czarny to bezprzewodowe nauszne słuchawki z dodatkowymi funkcjami takimi jak mikrofon, składana konstrukcja i przyciski sterowania. Posiadają przycisk wzmocnienia tonów niskich dla potężniejszego basu, neodymowe przetworniki akustyczne 32 mm zapewniające czysty dźwięk i bogate basy. Oferują do 29 godzin odtwarzania, szybkie ładowanie przez USB-C i stylowe matowe kolory. Lekka, regulowana opaska na głowę z miękkimi nausznikami zapewnia komfort nawet podczas długotrwałego użytkowania. Basowe dźwięki i składana konstrukcja ułatwiają przenoszenie i przechowywanie. Przycisk wielofunkcyjny umożliwia łatwą obsługę muzyki i połączeń, co sprawia, że te słuchawki wyróżniają się na tle konkurencji.

Gdzie kupić Słuchawki Philips TAH4205BK Czarny

Według naszych danych Słuchawki Philips TAH4205BK Czarny można znaleźć w minimum 29 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki Philips TAH4205BK Czarny za kwotę 121.95 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 12.20 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki Philips TAH4205BK Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki Philips TAH4205BK Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 45 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki Philips TAH4205BK Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki Creative Zen Hybrid czarny (51EF1010AA001).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki Philips TAH4205BK Czarny?

Najtaniej Słuchawki Philips TAH4205BK Czarny można było kupić za 84.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki Philips TAH4205BK Czarny aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki Philips TAH4205BK Czarny wynosi 121.95 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-05.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki Philips TAH4205BK Czarny?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki Philips TAH4205BK Czarny posiada 45 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki Audio-Technica ATH-S220BT Biały.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.