Historia ceny i opinie o Słuchawki Bose QuietComfort 45 Srebrzystoszary

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki Bose QuietComfort 45 Srebrzystoszary był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 979.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1492.46.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 21.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Słuchawki Bose QuietComfort 45 Srebrzystoszary

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki Bose QuietComfort 45 Srebrzystoszary. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki Bose QuietComfort 45 Srebrzystoszary, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 979 (wykryta w dniu: 2023-06-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 1492.46. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki Bose QuietComfort 45 Srebrzystoszary

Słuchawki Bose QuietComfort 45 Srebrzystoszary to bezprzewodowe, nauszne słuchawki z mikrofonem, które łączą w sobie najlepsze w swojej klasie redukcję hałasu, jakość dźwięku i komfort noszenia. Dzięki technologii Acoustic Noise Cancelling, która jest wynikiem ponad 50 lat badań, tłumią one hałas zewnętrzny, pozwalając użytkownikowi cieszyć się czystym brzmieniem muzyki. Słuchawki oferują dwa tryby: ciszy dla pełnego wyciszenia oraz czujności, który pozwala na większą świadomość otoczenia. Posiadają one również regulowany korektor, który umożliwia dostosowanie brzmienia muzyki do indywidualnych preferencji użytkownika. Technologie firmy Bose, takie jak architektura akustyczna TriPort, gwarantują wysokiej jakości odtwarzanie dźwięku.

Gdzie kupić Słuchawki Bose QuietComfort 45 Srebrzystoszary

Według naszych danych Słuchawki Bose QuietComfort 45 Srebrzystoszary można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki Bose QuietComfort 45 Srebrzystoszary za kwotę 1492.46 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 149.25 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki Bose QuietComfort 45 Srebrzystoszary Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki Bose QuietComfort 45 Srebrzystoszary, to w serwisie Ceneo znajdziesz 21 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki Bose QuietComfort 45 Srebrzystoszary w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki Koss BT330i Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki Bose QuietComfort 45 Srebrzystoszary?

Najtaniej Słuchawki Bose QuietComfort 45 Srebrzystoszary można było kupić za 979 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-06-06.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki Bose QuietComfort 45 Srebrzystoszary aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki Bose QuietComfort 45 Srebrzystoszary wynosi 1492.46 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki Bose QuietComfort 45 Srebrzystoszary?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki Bose QuietComfort 45 Srebrzystoszary posiada 21 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki Sony MDR-ZX310B Czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.