Historia ceny i opinie o Słuchawki Koss BT330i Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki Koss BT330i Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 119.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 159.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 10.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.3 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 26.01.2024.

Cena Słuchawki Koss BT330i Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki Koss BT330i Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki Koss BT330i Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 119 (wykryta w dniu: 2023-04-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 159. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Słuchawki Koss BT330i Czarny

Według naszych danych Słuchawki Koss BT330i Czarny można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki Koss BT330i Czarny za kwotę 159 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 15.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki Koss BT330i Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki Koss BT330i Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 10 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.3 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki Koss BT330i Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki Panasonic RP-HT265E-K.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki Koss BT330i Czarny?

Najtaniej Słuchawki Koss BT330i Czarny można było kupić za 119 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-04-26.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki Koss BT330i Czarny aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki Koss BT330i Czarny wynosi 159 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki Koss BT330i Czarny?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki Koss BT330i Czarny posiada 10 opinii, a średnia ocen wynosi 4.3/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki Bose QuietComfort 45 Srebrzystoszary.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.