Historia ceny i opinie o Słuchawki Panasonic RP-HT265E-K

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki Panasonic RP-HT265E-K był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 93.26.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 99.47.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 6 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 24.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Słuchawki Panasonic RP-HT265E-K

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki Panasonic RP-HT265E-K. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki Panasonic RP-HT265E-K, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 93.26 (wykryta w dniu: 2023-10-20). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 99.47. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki Panasonic RP-HT265E-K

Słuchawki Panasonic RP-HT265E-K to przewodowe nauszne słuchawki o nowoczesnej konstrukcji taśmy nagłownej i miękkich muszlach pokrytych wygodnym materiałem. Przetworniki akustyczne o średnicy 40 mm zapewniają doskonałą jakość dźwięku, a długość kabla 5 m umożliwia swobodne poruszanie się podczas słuchania muzyki. Urządzenie posiada wtyczkę 3,5 mm i dołączony adapter 6,3 mm, co czyni je kompatybilnymi z różnymi sprzętami audio-video. Słuchawki posiadają także regulację głośności na przewodzie, co ułatwia dostosowanie poziomu dźwięku do własnych preferencji. Dodatkowo, model ten wyróżnia się lekką konstrukcją, wytrzymałym pałąkiem i stylowym designem. Czułość wynosi 100 dB/mW, a pasmo przenoszenia to 10 Hz - 25 kHz, co świadczy o szerokim zakresie odtwarzanych częstotliwości. Słuchawki Panasonic RP-HT265E-K to doskonały wybór dla osób ceniących komfort i jakość dźwięku.

Gdzie kupić Słuchawki Panasonic RP-HT265E-K

Według naszych danych Słuchawki Panasonic RP-HT265E-K można znaleźć w minimum 6 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki Panasonic RP-HT265E-K za kwotę 99.47 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 9.95 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki Panasonic RP-HT265E-K Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki Panasonic RP-HT265E-K, to w serwisie Ceneo znajdziesz 24 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki Panasonic RP-HT265E-K w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki Motorola Escape 500 ANC Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki Panasonic RP-HT265E-K?

Najtaniej Słuchawki Panasonic RP-HT265E-K można było kupić za 93.26 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-20.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki Panasonic RP-HT265E-K aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki Panasonic RP-HT265E-K wynosi 99.47 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki Panasonic RP-HT265E-K?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki Panasonic RP-HT265E-K posiada 24 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki Koss BT330i Czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.