Historia ceny i opinie o Słuchawki Bose QuietComfort 45 Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki Bose QuietComfort 45 Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 840.51.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1053.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 16 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 21.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Słuchawki Bose QuietComfort 45 Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki Bose QuietComfort 45 Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki Bose QuietComfort 45 Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 840.51 (wykryta w dniu: 2023-10-12). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 1053. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki Bose QuietComfort 45 Biały

Słuchawki Bose QuietComfort 45 Biały to bezprzewodowe słuchawki wokółuszne wyposażone w aktywną redukcję szumów. Zapewniają legendarną ciszę, wygodę oraz dźwięk, dzięki miękkim poduszkom osłaniającym uszy. Wykorzystują technologię Acoustic Noise Cancelling, która dzięki mikrofonom ukrytym w muszlach słuchawek tłumi denerwujące dźwięki zewnętrzne. Posiadają przyciski umożliwiające przełączanie między trybem Quiet, który zapewnia pełne wyciszenie, a trybem Aware, pozwalającym na słyszenie otoczenia. Są to idealne słuchawki dla osób ceniących sobie jakość dźwięku i wygodę użytkowania.

Gdzie kupić Słuchawki Bose QuietComfort 45 Biały

Według naszych danych Słuchawki Bose QuietComfort 45 Biały można znaleźć w minimum 16 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki Bose QuietComfort 45 Biały za kwotę 1053 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 105.30 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki Bose QuietComfort 45 Biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki Bose QuietComfort 45 Biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 21 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki Bose QuietComfort 45 Biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki Edifier W800BT Plus Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki Bose QuietComfort 45 Biały?

Najtaniej Słuchawki Bose QuietComfort 45 Biały można było kupić za 840.51 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-12.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki Bose QuietComfort 45 Biały aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki Bose QuietComfort 45 Biały wynosi 1053 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki Bose QuietComfort 45 Biały?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki Bose QuietComfort 45 Biały posiada 21 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki Logitech G733 Lightspeed Czarne (981000864).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.