Historia ceny i opinie o Słuchawki Bose QuietComfort 45 Midnight Blue

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki Bose QuietComfort 45 Midnight Blue był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1206.59 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1599 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 20opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3/21/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Słuchawki Bose QuietComfort 45 Midnight Blue

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki Bose QuietComfort 45 Midnight Blue. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki Bose QuietComfort 45 Midnight Blue, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1206.59 zł (wykryta w dniu: 2022-12-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-03-21) wynosi 1599 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Słuchawki Bose QuietComfort 45 Midnight Blue

Według naszych danych Słuchawki Bose QuietComfort 45 Midnight Blue można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Słuchawki Bose QuietComfort 45 Midnight Blue Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki Bose QuietComfort 45 Midnight Blue, to w serwisie Ceneo znajdziesz 20 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki Bose QuietComfort 45 Midnight Blue w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki Koss Porta Pro MIC Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki Bose QuietComfort 45 Midnight Blue?

Najtaniej Słuchawki Bose QuietComfort 45 Midnight Blue można było kupić za 1206.59 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-26.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki Bose QuietComfort 45 Midnight Blue aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki Bose QuietComfort 45 Midnight Blue wynosi 1599 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-03-21.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki Bose QuietComfort 45 Midnight Blue?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki Bose QuietComfort 45 Midnight Blue posiada 20 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.