Historia ceny i opinie o Słuchawki Bose QuietComfort 45 Midnight Blue

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki Bose QuietComfort 45 Midnight Blue był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 21.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5.02.2024.

Cena Słuchawki Bose QuietComfort 45 Midnight Blue

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki Bose QuietComfort 45 Midnight Blue. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki Bose QuietComfort 45 Midnight Blue, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2023-11-17). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-05) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki Bose QuietComfort 45 Midnight Blue

Słuchawki Bose QuietComfort 45 Midnight Blue to bezprzewodowe nauszne słuchawki z mikrofonem, które wyróżniają się na tle konkurencji dzięki najlepszej w swojej klasie redukcji hałasu, jakości dźwięku i wygodzie noszenia. Posiadają technologię Acoustic Noise Cancelling, która tłumi hałas zewnętrzny, dając lepsze wyciszenie i więcej muzyki. Słuchawki oferują dwa tryby: ciszy i czujności, które pozwalają dopasować poziom słyszalności dźwięków z otoczenia według potrzeb użytkownika. Dodatkowo, dzięki architekturze akustycznej TriPort i regulowanemu korektorowi, brzmienie muzyki można dostosować do osobistych preferencji. Wszystko to sprawia, że Bose QuietComfort 45 to idealny wybór dla osób ceniących sobie zarówno jakość dźwięku, jak i komfort użytkowania.

Gdzie kupić Słuchawki Bose QuietComfort 45 Midnight Blue

Według naszych danych Słuchawki Bose QuietComfort 45 Midnight Blue może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki Bose QuietComfort 45 Midnight Blue za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki Bose QuietComfort 45 Midnight Blue Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki Bose QuietComfort 45 Midnight Blue, to w serwisie Ceneo znajdziesz 21 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki Bose QuietComfort 45 Midnight Blue w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki Bose QuietComfort 45 Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki Bose QuietComfort 45 Midnight Blue?

Najtaniej Słuchawki Bose QuietComfort 45 Midnight Blue można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-17.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki Bose QuietComfort 45 Midnight Blue aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki Bose QuietComfort 45 Midnight Blue wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-05.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki Bose QuietComfort 45 Midnight Blue?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki Bose QuietComfort 45 Midnight Blue posiada 21 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki nauszne Denon HP1100.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.