Historia ceny i opinie o Słuchawki Bose QuietComfort 45 Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki Bose QuietComfort 45 Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 999 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1138 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 25 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 20opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3/13/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Słuchawki Bose QuietComfort 45 Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki Bose QuietComfort 45 Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki Bose QuietComfort 45 Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 999 zł (wykryta w dniu: 2022-08-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-03-13) wynosi 1138 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Słuchawki Bose QuietComfort 45 Czarny

Według naszych danych Słuchawki Bose QuietComfort 45 Czarny można znaleźć w minimum 25 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Słuchawki Bose QuietComfort 45 Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki Bose QuietComfort 45 Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 20 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki Bose QuietComfort 45 Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Obiektyw Tamron 17-70mm f/2.8 Di III-A VC RXD.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki Bose QuietComfort 45 Czarny?

Najtaniej Słuchawki Bose QuietComfort 45 Czarny można było kupić za 999 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-08-21.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki Bose QuietComfort 45 Czarny aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki Bose QuietComfort 45 Czarny wynosi 1138 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-03-13.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki Bose QuietComfort 45 Czarny?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki Bose QuietComfort 45 Czarny posiada 20 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.