Historia ceny i opinie o Słuchawki Bose QuietComfort 45 Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki Bose QuietComfort 45 Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 65.8.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1184.96.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 19 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 21.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Słuchawki Bose QuietComfort 45 Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki Bose QuietComfort 45 Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki Bose QuietComfort 45 Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 65.8 (wykryta w dniu: 2024-01-14). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-29) wynosi 1184.96. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki Bose QuietComfort 45 Czarny

Słuchawki Bose QuietComfort 45 Czarny to bezprzewodowe słuchawki wokółuszne zapewniające legendarną ciszę, wygodę i dźwięk dzięki aktywnej redukcji szumów i autorskiej technologii akustycznej. Wygodne poduszki idealnie osłaniają uszy, a przyciski na muszlach pozwalają włączyć tryb Quiet dla pełnego wyciszenia lub tryb Aware dla kontaktu z otoczeniem. Mikrofony mierzą hałas na zewnątrz i tłumią go, dzięki czemu możesz cieszyć się muzyką bez zakłóceń. Słuchawki Bose QuietComfort 45 to idealne połączenie ciszy, wygody i dźwięku, które pozwoli Ci cieszyć się muzyką przez cały dzień.

Gdzie kupić Słuchawki Bose QuietComfort 45 Czarny

Według naszych danych Słuchawki Bose QuietComfort 45 Czarny można znaleźć w minimum 19 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki Bose QuietComfort 45 Czarny za kwotę 1184.96 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 118.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki Bose QuietComfort 45 Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki Bose QuietComfort 45 Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 21 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki Bose QuietComfort 45 Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki 1More H1707 Triple Driver Over-Ear Srebrne.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki Bose QuietComfort 45 Czarny?

Najtaniej Słuchawki Bose QuietComfort 45 Czarny można było kupić za 65.8 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-14.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki Bose QuietComfort 45 Czarny aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki Bose QuietComfort 45 Czarny wynosi 1184.96 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-29.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki Bose QuietComfort 45 Czarny?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki Bose QuietComfort 45 Czarny posiada 21 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki Bose QuietComfort 45 Midnight Blue.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.