Historia ceny i opinie o Słuchawki nauszne Denon HP1100

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki nauszne Denon HP1100 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 68.9.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 619.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 21.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Słuchawki nauszne Denon HP1100

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki nauszne Denon HP1100. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki nauszne Denon HP1100, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 68.9 (wykryta w dniu: 2022-09-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 619. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki nauszne Denon HP1100

Słuchawki nauszne Denon HP1100 to przewodowe, najnowsze w rodzinie słuchawek Denon DJ, charakteryzujące się tłumieniem dźwięków, zapewniającym wysoki poziom wydajności akustycznej i komfortu. Są idealne do profesjonalnego DJ-owania, długich odsłuchów w studio czy szczegółowego analizowania dźwięku. Posiadają obrotowe nauszniki, podwójne wejścia, składaną konstrukcję, co zwiększa komfort użytkowania. Przetworniki o wielkości 53 mm zapewniają doskonałe przenoszenie niskich częstotliwości, a obciążenie do 3500 mW umożliwia pracę przy wysokich poziomach głośności przez długi czas. Konstrukcja umożliwia obrót nauszników o 180 stopni, co gwarantuje dopasowanie do każdej głowy. Słuchawki mają solidną konstrukcję, wejścia 1/8” i ¼”, zamknięty typ obudowy dla tłumienia dźwięków z otoczenia, duży przetwornik dla osiągnięcia wysokiej dynamiki i brzmienia, składaną konstrukcję dla oszczędności miejsca podczas transportu, skórzaną torbę transportową oraz 3-metrowy skręcany kabel zapewniający trwałość. Oporność słuchawek wynosi 36 Ohm.

Gdzie kupić Słuchawki nauszne Denon HP1100

Według naszych danych Słuchawki nauszne Denon HP1100 można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki nauszne Denon HP1100 za kwotę 619 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 61.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki nauszne Denon HP1100 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki nauszne Denon HP1100, to w serwisie Ceneo znajdziesz 21 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki nauszne Denon HP1100 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki Bose QuietComfort 45 Midnight Blue.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki nauszne Denon HP1100?

Najtaniej Słuchawki nauszne Denon HP1100 można było kupić za 68.9 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-09-11.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki nauszne Denon HP1100 aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki nauszne Denon HP1100 wynosi 619 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki nauszne Denon HP1100?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki nauszne Denon HP1100 posiada 21 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki Sony MDR-ZX310W Biały.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.