Historia ceny i opinie o Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 259.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1318.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 510.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 259 (wykryta w dniu: 2022-11-12). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 1318. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro

Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro to wielofunkcyjne urządzenie, które łączy w sobie funkcję odkurzania i mopowania. Posiada filtr HEPA i pojemność 0,55 l, pracuje do 150 min na jednym ładowaniu. Jest cichy, o głośności od 66 do 70 dB i wyposażony w silnik bezszczotkowy o mocy ssania 2100 Pa. Może sprzątać dywany o dłuższych włosach i docierać do trudno dostępnych miejsc dzięki laserowemu systemowi nawigacji LCD, który mapuje przestrzeń i planuje trasę sprzątania. Dodatkowo ma funkcję automatycznego powrotu do bazy, wirtualną ścianę i zdalne sterowanie. Urządzenie jest energooszczędne i idealne dla osób szukających wydajnego i inteligentnego sprzątania w domu.

Gdzie kupić Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro

Według naszych danych Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro za kwotę 1318 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 131.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro, to w serwisie Ceneo znajdziesz 510 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Piekarnik Amica EB65212 FINE (do zabudowy).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro?

Najtaniej Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro można było kupić za 259 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-12.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro wynosi 1318 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro posiada 510 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Waga łazienkowa Xiaomi Mi Body Composition Scale 2.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.