Historia ceny i opinie o Piekarnik Amica EB65212 FINE (do zabudowy)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Piekarnik Amica EB65212 FINE (do zabudowy) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 679.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 839.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 44.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3.02.2024.

Cena Piekarnik Amica EB65212 FINE (do zabudowy)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Piekarnik Amica EB65212 FINE (do zabudowy). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Piekarnik Amica EB65212 FINE (do zabudowy), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 679 (wykryta w dniu: 2022-08-02). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-03) wynosi 839. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Piekarnik Amica EB65212 FINE (do zabudowy)

Piekarnik Amica EB65212 FINE do zabudowy to nowoczesne urządzenie elektroenergetyczne o klasie energetycznej A, które posiada pojemność 65 litrów i szerokość od 57 do 60 cm. Wyposażony jest w funkcję termoobiegu, co pozwala na szybsze i równomierne pieczenie. Dzięki zastosowanemu nagrzewowi piekarnik rozgrzewa się do 150°C w zaledwie 4 minuty. Sterowanie piekarnikiem jest proste i wygodne dzięki sensorowemu wyświetlaczowi LED z kontrolą czasu pieczenia. Dodatkowo, piekarnik ma emalię łatwoczyszczącą EasyClean, która nie pozwala na wnikanie zabrudzeń, co ułatwia utrzymanie czystości. Drzwi piekarnika mają specjalne zatrzaski umożliwiające łatwy demontaż, a także zawierają przewodnik z temperaturami pieczenia przypisanymi do danego gatunku potrawy. Stabilność i wygodę wysuwania blach zapewniają drabinki boczne.

Gdzie kupić Piekarnik Amica EB65212 FINE (do zabudowy)

Według naszych danych Piekarnik Amica EB65212 FINE (do zabudowy) można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Piekarnik Amica EB65212 FINE (do zabudowy) za kwotę 839 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 83.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Piekarnik Amica EB65212 FINE (do zabudowy) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Piekarnik Amica EB65212 FINE (do zabudowy), to w serwisie Ceneo znajdziesz 44 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Piekarnik Amica EB65212 FINE (do zabudowy) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Piekarnik Electrolux EOB7S31Z SteamBoost (do zabudowy).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Piekarnik Amica EB65212 FINE (do zabudowy)?

Najtaniej Piekarnik Amica EB65212 FINE (do zabudowy) można było kupić za 679 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-08-02.

🏷️ Jaka jest cena Piekarnik Amica EB65212 FINE (do zabudowy) aktualnie?

Aktualna cena Piekarnik Amica EB65212 FINE (do zabudowy) wynosi 839 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-03.

🗣️️ Jakie są opinie o Piekarnik Amica EB65212 FINE (do zabudowy)?

Według serwisu Ceneo, Piekarnik Amica EB65212 FINE (do zabudowy) posiada 44 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.