Historia ceny i opinie o Piekarnik Electrolux EOB7S31Z SteamBoost (do zabudowy)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Piekarnik Electrolux EOB7S31Z SteamBoost (do zabudowy) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2699.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 3079.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 25 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 22.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Piekarnik Electrolux EOB7S31Z SteamBoost (do zabudowy)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Piekarnik Electrolux EOB7S31Z SteamBoost (do zabudowy). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Piekarnik Electrolux EOB7S31Z SteamBoost (do zabudowy), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2699 (wykryta w dniu: 2023-08-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 3079. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Piekarnik Electrolux EOB7S31Z SteamBoost (do zabudowy)

Piekarnik Electrolux EOB7S31Z SteamBoost to elektryczny parowy piekarnik do zabudowy o klasie energetycznej A+ i pojemności 70 l, który zapewnia szybkie i równomierne pieczenie dzięki funkcji Even Cooking z wentylatorem. Posiada termosondę SenseCook® monitorującą temperaturę potrawy i sygnalizującą zakończenie pieczenia, a także czyszczenie parowe AquaClean ułatwiające usuwanie zabrudzeń. Drzwi Safe to touch są zimne i bezpieczne w dotyku, a blokada przed dziećmi zapobiega otwarciu piekarnika przez dzieci. Tryb szybkiego nagrzewania skraca czas przygotowania piekarnika o 40%, a drzwi Soft Closing zamykają się płynnie i bezgłośnie. Zakres temperatur dostosowuje się do potrzeb potraw, a funkcja rozmrażania pozwala szybko rozmrozić jedzenie. Szerokość piekarnika wynosi 57 - 60 cm, a termoobieg pozwala skrócić czas i obniżyć temperaturę pieczenia.

Gdzie kupić Piekarnik Electrolux EOB7S31Z SteamBoost (do zabudowy)

Według naszych danych Piekarnik Electrolux EOB7S31Z SteamBoost (do zabudowy) można znaleźć w minimum 25 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Piekarnik Electrolux EOB7S31Z SteamBoost (do zabudowy) za kwotę 3079 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 307.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Piekarnik Electrolux EOB7S31Z SteamBoost (do zabudowy) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Piekarnik Electrolux EOB7S31Z SteamBoost (do zabudowy), to w serwisie Ceneo znajdziesz 22 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Piekarnik Electrolux EOB7S31Z SteamBoost (do zabudowy) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Piekarnik Samsung Dual Cook Flex NV75N5641RB (do zabudowy).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Piekarnik Electrolux EOB7S31Z SteamBoost (do zabudowy)?

Najtaniej Piekarnik Electrolux EOB7S31Z SteamBoost (do zabudowy) można było kupić za 2699 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-08-21.

🏷️ Jaka jest cena Piekarnik Electrolux EOB7S31Z SteamBoost (do zabudowy) aktualnie?

Aktualna cena Piekarnik Electrolux EOB7S31Z SteamBoost (do zabudowy) wynosi 3079 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Piekarnik Electrolux EOB7S31Z SteamBoost (do zabudowy)?

Według serwisu Ceneo, Piekarnik Electrolux EOB7S31Z SteamBoost (do zabudowy) posiada 22 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Piekarnik Amica EB65212 FINE (do zabudowy).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.