Historia ceny i opinie o Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1099.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1999.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 110.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5.02.2024.

Cena Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1099 (wykryta w dniu: 2023-01-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-05) wynosi 1999. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Biały

Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Biały to innowacyjne urządzenie, które pozwala na wydajne i skuteczne sprzątanie domu. Posiada filtr HEPA oraz pojemność zbiornika na kurz wynoszącą 0,45 l, co pozwala na dłuższą pracę bez konieczności opróżniania. Pracuje cicho, generując hałas na poziomie 71-75 dB, a jego akumulator pozwala na maksymalny czas pracy do 120 min. Odkurzacz oferuje opcje mopowania i odkurzania, co sprawia, że jest wszechstronnym sprzętem czyszczącym. Dodatkowo, wyposażony jest w funkcje automatycznego powrotu do bazy, wirtualną ścianę, programator pracy i zdalne sterowanie, co czyni go jeszcze bardziej komfortowym w obsłudze. Zaawansowany system nawigacji laserowej LDS zapewnia precyzyjne mapowanie przestrzeni i efektywne sprzątanie, a specjalny mop akustyczny z mikrowłóknami gwarantuje usuwanie nawet uporczywych plam.

Gdzie kupić Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Biały

Według naszych danych Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Biały można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Biały za kwotę 1999 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 199.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 110 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Biały?

Najtaniej Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Biały można było kupić za 1099 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-01-06.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Biały aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Biały wynosi 1999 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-05.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Biały?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Biały posiada 110 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Aparat Canon EOS R + RF 24-105mm F4-7.1 IS STM + RF 35mm F1.8 MACRO IS STM.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.