Historia ceny i opinie o Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 20.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2023-11-10). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-29) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ Czarny

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ to automatyczny odkurzacz z filtrem HEPA, który może pracować do 180 minut na jednym naładowaniu i posiada pojemność zbiornika na kurz wynoszącą 0,55 l. Jego głośność pracy waha się od 66 do 70 dB. Urządzenie oferuje takie opcje czyszczenia jak mopowanie, odkurzanie i czyszczenie intensywne, a także wyposażone jest w funkcje takie jak wirtualna ściana, programator pracy i zdalne sterowanie. Odkurzacz wykorzystuje zaawansowaną technologię S-Cross 3D ToF, która umożliwia precyzyjne identyfikowanie i mierzenie odległości oraz unikanie przeszkód. Dzięki inteligentnemu uczeniu się otoczenia i unikaniu zderzeń, Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro+ skutecznie wykrywa przeszkody, a czujniki o wysokiej dokładności pozwalają na uniknięcie utknięcia. Urządzenie posiada również wizualną nawigację 3D VSLAM, która poprawia dokładność pomiarów i zarządzania mapami, a także inteligentnie zarządza mapami, automatycznie dzieląc obszar na sekcje i zwiększając wydajność sprzątania.

Gdzie kupić Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ Czarny

Według naszych danych Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ Czarny może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ Czarny za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 20 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ecovacs Deebot X1 Omni Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ Czarny?

Najtaniej Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ Czarny można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-10.

🏷️ Jaka jest cena Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ Czarny aktualnie?

Aktualna cena Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ Czarny wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-29.

🗣️️ Jakie są opinie o Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ Czarny?

Według serwisu Ceneo, Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ Czarny posiada 20 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny iRobot Roomba j7+.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.