Historia ceny i opinie o Robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Czarny (odkurzacz automatyczny)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Czarny (odkurzacz automatyczny) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 346.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3.02.2024.

Cena Robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Czarny (odkurzacz automatyczny)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Czarny (odkurzacz automatyczny). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Czarny (odkurzacz automatyczny), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2023-11-17). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-03) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Czarny (odkurzacz automatyczny)

Robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Czarny to nowoczesne urządzenie, które łączy w sobie funkcje odkurzania i mopowania. Posiada pojemność zbiornika na kurz 0,55 l i pracuje do 150 min na jednym ładowaniu, głośność pracy wynosi od 66 do 70 dB. Wyposażony w filtr HEPA, oferuje opcje czyszczenia mopowaniem oraz odkurzaniem, a także zdalne sterowanie, automatyczny powrót do bazy i wirtualną ścianę. Silnik bezszczotkowy o mocy ssącej 2100 Pa pozwala na skuteczne sprzątanie nawet dywanów o dłuższych włosach, a laserowy system nawigacji LCD zapewnia precyzyjne mapowanie pomieszczenia oraz najbardziej wydajny sposób czyszczenia. Urządzenie jest wyposażone w akumulator o pojemności 3200mAh, pozwalający na oczyszczenie pomieszczenia o powierzchni do 180 metrów kwadratowych. Dodatkowo, odkurzacz posiada inteligentnie dozorujący zbiornik wody, czujnik poziomu wypełniania oraz mikrosterującą pompę.

Gdzie kupić Robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Czarny (odkurzacz automatyczny)

Według naszych danych Robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Czarny (odkurzacz automatyczny) może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Czarny (odkurzacz automatyczny) za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Czarny (odkurzacz automatyczny) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Czarny (odkurzacz automatyczny), to w serwisie Ceneo znajdziesz 346 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Czarny (odkurzacz automatyczny) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Robot sprzątający Roborock S5 Max Czarny (odkurzacz automatyczny).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Czarny (odkurzacz automatyczny)?

Najtaniej Robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Czarny (odkurzacz automatyczny) można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-17.

🏷️ Jaka jest cena Robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Czarny (odkurzacz automatyczny) aktualnie?

Aktualna cena Robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Czarny (odkurzacz automatyczny) wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-03.

🗣️️ Jakie są opinie o Robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Czarny (odkurzacz automatyczny)?

Według serwisu Ceneo, Robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Czarny (odkurzacz automatyczny) posiada 346 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Robot sprzątający Roborock S7 Czarny (odkurzacz automatyczny).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.