Historia ceny i opinie o Robot sprzątający Roborock S5 Max Czarny (odkurzacz automatyczny)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Robot sprzątający Roborock S5 Max Czarny (odkurzacz automatyczny) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1319.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1403.99.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 142.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Robot sprzątający Roborock S5 Max Czarny (odkurzacz automatyczny)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Robot sprzątający Roborock S5 Max Czarny (odkurzacz automatyczny). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Robot sprzątający Roborock S5 Max Czarny (odkurzacz automatyczny), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1319 (wykryta w dniu: 2023-05-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2022-06-17 07:56:58 UTC) wynosi 1403.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Robot sprzątający Roborock S5 Max Czarny (odkurzacz automatyczny)

Robot sprzątający Roborock S5 Max Czarny to automatyczny odkurzacz z filtrem HEPA o pojemności 0,46 l, który pracuje do 180 min i emituje od 50 do 65 dB hałasu. Możliwość mopowania i odkurzania, funkcja wirtualnej ściany oraz super zaawansowane tryby pracy wyróżniają go spośród konkurencji. Mocny, wydajny, cichy i inteligentny, Roborock S5 Max poradzi sobie z każdym rodzajem podłoża, rozpoznając je i automatycznie uruchamiając odpowiedni tryb pracy. Z inteligencją uczy się mieszkania, planując trasę optymalnie, zapewniając dokładne sprzątanie w krótszym czasie.

Gdzie kupić Robot sprzątający Roborock S5 Max Czarny (odkurzacz automatyczny)

Według naszych danych Robot sprzątający Roborock S5 Max Czarny (odkurzacz automatyczny) może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Robot sprzątający Roborock S5 Max Czarny (odkurzacz automatyczny) za kwotę 1403.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 140.40 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Robot sprzątający Roborock S5 Max Czarny (odkurzacz automatyczny) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Robot sprzątający Roborock S5 Max Czarny (odkurzacz automatyczny), to w serwisie Ceneo znajdziesz 142 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Robot sprzątający Roborock S5 Max Czarny (odkurzacz automatyczny) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Generator pary Philips PerfectCare Elite Plus GC9682/80.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Robot sprzątający Roborock S5 Max Czarny (odkurzacz automatyczny)?

Najtaniej Robot sprzątający Roborock S5 Max Czarny (odkurzacz automatyczny) można było kupić za 1319 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-21.

🏷️ Jaka jest cena Robot sprzątający Roborock S5 Max Czarny (odkurzacz automatyczny) aktualnie?

Aktualna cena Robot sprzątający Roborock S5 Max Czarny (odkurzacz automatyczny) wynosi 1403.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2022-06-17 07:56:58 UTC.

🗣️️ Jakie są opinie o Robot sprzątający Roborock S5 Max Czarny (odkurzacz automatyczny)?

Według serwisu Ceneo, Robot sprzątający Roborock S5 Max Czarny (odkurzacz automatyczny) posiada 142 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Czarny (odkurzacz automatyczny).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.