Historia ceny i opinie o Robot sprzątający Roborock S7 Czarny (odkurzacz automatyczny)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Robot sprzątający Roborock S7 Czarny (odkurzacz automatyczny) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 52.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Robot sprzątający Roborock S7 Czarny (odkurzacz automatyczny)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Robot sprzątający Roborock S7 Czarny (odkurzacz automatyczny). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Robot sprzątający Roborock S7 Czarny (odkurzacz automatyczny), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2024-01-18). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Robot sprzątający Roborock S7 Czarny (odkurzacz automatyczny)

Robot sprzątający Roborock S7 Czarny to nowoczesny odkurzacz automatyczny, który dzięki zastosowaniu technologii sonicznej skutecznie usuwa zaschnięty brud z podłóg, pracując z częstotliwością do 3000 razy na minutę. Posiada inteligentny moduł mopa, który automatycznie unosi się po wykryciu dywanu, umożliwiając jednoczesne odkurzanie i mycie podłóg bez konieczności odpinania mopa. Robot jest wyposażony w system ssania ROBOROCK HyperForce o mocy 2500 Pa, który skutecznie radzi sobie z kurzem, włosami i innymi zanieczyszczeniami. Zbiornik na kurz o pojemności 470 ml i zbiornik na wodę o pojemności 300 ml pozwalają na sprzątanie większych powierzchni bez konieczności częstego opróżniania, a akumulator litowo-jonowy o pojemności 5200 mAh zapewnia do 3 godzin pracy na jednym naładowaniu. Dodatkową zaletą jest możliwość zdalnego sterowania urządzeniem. Odkurzacz pracuje z głośnością od 66 do 70 dB i oferuje opcje mopowania, odkurzania oraz intensywnego czyszczenia.

Gdzie kupić Robot sprzątający Roborock S7 Czarny (odkurzacz automatyczny)

Według naszych danych Robot sprzątający Roborock S7 Czarny (odkurzacz automatyczny) może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Robot sprzątający Roborock S7 Czarny (odkurzacz automatyczny) za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Robot sprzątający Roborock S7 Czarny (odkurzacz automatyczny) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Robot sprzątający Roborock S7 Czarny (odkurzacz automatyczny), to w serwisie Ceneo znajdziesz 52 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Robot sprzątający Roborock S7 Czarny (odkurzacz automatyczny) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Czarny (odkurzacz automatyczny).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Robot sprzątający Roborock S7 Czarny (odkurzacz automatyczny)?

Najtaniej Robot sprzątający Roborock S7 Czarny (odkurzacz automatyczny) można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-18.

🏷️ Jaka jest cena Robot sprzątający Roborock S7 Czarny (odkurzacz automatyczny) aktualnie?

Aktualna cena Robot sprzątający Roborock S7 Czarny (odkurzacz automatyczny) wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Robot sprzątający Roborock S7 Czarny (odkurzacz automatyczny)?

Według serwisu Ceneo, Robot sprzątający Roborock S7 Czarny (odkurzacz automatyczny) posiada 52 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Robot sprzątający Roborock S7 Biały (odkurzacz automatyczny).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.