Historia ceny i opinie o Robot sprzątający Roborock S7 Czarny (odkurzacz automatyczny)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Robot sprzątający Roborock S7 Czarny (odkurzacz automatyczny) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1899 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2499 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 5 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 50opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3/19/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Robot sprzątający Roborock S7 Czarny (odkurzacz automatyczny)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Robot sprzątający Roborock S7 Czarny (odkurzacz automatyczny). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Robot sprzątający Roborock S7 Czarny (odkurzacz automatyczny), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1899 zł (wykryta w dniu: 2022-04-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-03-19) wynosi 2499 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Robot sprzątający Roborock S7 Czarny (odkurzacz automatyczny)

Według naszych danych Robot sprzątający Roborock S7 Czarny (odkurzacz automatyczny) można znaleźć w minimum 5 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Robot sprzątający Roborock S7 Czarny (odkurzacz automatyczny) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Robot sprzątający Roborock S7 Czarny (odkurzacz automatyczny), to w serwisie Ceneo znajdziesz 50 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Robot sprzątający Roborock S7 Czarny (odkurzacz automatyczny) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Inteligentny glośnik Google Nest Hub 2 Gen White (Biały).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Robot sprzątający Roborock S7 Czarny (odkurzacz automatyczny)?

Najtaniej Robot sprzątający Roborock S7 Czarny (odkurzacz automatyczny) można było kupić za 1899 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-04-21.

🏷️ Jaka jest cena Robot sprzątający Roborock S7 Czarny (odkurzacz automatyczny) aktualnie?

Aktualna cena Robot sprzątający Roborock S7 Czarny (odkurzacz automatyczny) wynosi 2499 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-03-19.

🗣️️ Jakie są opinie o Robot sprzątający Roborock S7 Czarny (odkurzacz automatyczny)?

Według serwisu Ceneo, Robot sprzątający Roborock S7 Czarny (odkurzacz automatyczny) posiada 50 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.