Historia ceny i opinie o Waga łazienkowa Xiaomi Mi Body Composition Scale 2

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Waga łazienkowa Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 25.9.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 87.9.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 51 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 781.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Waga łazienkowa Xiaomi Mi Body Composition Scale 2

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Waga łazienkowa Xiaomi Mi Body Composition Scale 2. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Waga łazienkowa Xiaomi Mi Body Composition Scale 2, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 25.9 (wykryta w dniu: 2022-11-12). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 87.9. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Waga łazienkowa Xiaomi Mi Body Composition Scale 2

Waga łazienkowa Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 to urządzenie, które pozwala na kompleksową analizę sylwetki już przy pierwszym pomiarze za pomocą sensora G o dokładności do 50g i czujnika BIA, który precyzyjnie odczytuje poziom tkanki tłuszczowej w ciele. Urządzenie wykonuje aż 13 różnych odczytów, takich jak BMI, procent tkanki tłuszczowej, masę mięśniową, poziom wody w ciele, wskaźnik trzewnej tkanki tłuszczowej, wskaźnik podstawowej przemiany materii, masę kości oraz wiek użytkownika, aby jak najdokładniej określić stan sylwetki. Dzięki testowi balansu ciała na jednej nodze, użytkownik może dodatkowo zdeterminować poziom tkanki tłuszczowej w swoim ciele. Precyzja pomiarów Mi Body Composition Scale 2 pozwala na lepsze zrozumienie własnego ciała, co odróżnia to urządzenie od konkurencyjnych produktów.

Gdzie kupić Waga łazienkowa Xiaomi Mi Body Composition Scale 2

Według naszych danych Waga łazienkowa Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 można znaleźć w minimum 51 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Waga łazienkowa Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 za kwotę 87.9 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 8.79 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Waga łazienkowa Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Waga łazienkowa Xiaomi Mi Body Composition Scale 2, to w serwisie Ceneo znajdziesz 781 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Waga łazienkowa Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Waga łazienkowa Xiaomi Mi Body Composition Scale 2?

Najtaniej Waga łazienkowa Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 można było kupić za 25.9 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-12.

🏷️ Jaka jest cena Waga łazienkowa Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 aktualnie?

Aktualna cena Waga łazienkowa Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 wynosi 87.9 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Waga łazienkowa Xiaomi Mi Body Composition Scale 2?

Według serwisu Ceneo, Waga łazienkowa Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 posiada 781 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Myjka do okien Karcher WV 6 Plus.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.