Historia ceny Myjka do okien Karcher WV 6 Plus

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Myjka do okien Karcher WV 6 Plus był w przeszłości droższy lub tańszy, to sprawdź poniższy wykres. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 288 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 307.13 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 43 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 90opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 6/28/2022.
Przejdź do sklepu

Cena Myjka do okien Karcher WV 6 Plus

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Myjka do okien Karcher WV 6 Plus. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Myjka do okien Karcher WV 6 Plus, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 288 zł (wykryta w dniu: 2021-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2022-06-28) wynosi 307.13 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Myjka do okien Karcher WV 6 Plus

Według naszych danych Myjka do okien Karcher WV 6 Plus można znaleźć w minimum 43 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Opinie Myjka do okien Karcher WV 6 Plus

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Myjka do okien Karcher WV 6 Plus, to w serwisie Ceneo znajdziesz 90 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5.

Sprawdź również historia ceny Blender kielichowy Tefal Perfectmix+ BL811D38.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie

📉 Jaka była najniższa cena Myjka do okien Karcher WV 6 Plus?

Najtaniej Myjka do okien Karcher WV 6 Plus można było kupić za 288 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2021-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Myjka do okien Karcher WV 6 Plus aktualnie?

Aktualna cena Myjka do okien Karcher WV 6 Plus wynosi 307.13 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2022-06-28.

🗣️️ Jakie są opinie o Myjka do okien Karcher WV 6 Plus?

Według serwisu Ceneo, Myjka do okien Karcher WV 6 Plus posiada 90 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.