Historia ceny i opinie o Myjka do okien Karcher WV 6 Plus

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Myjka do okien Karcher WV 6 Plus był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 269.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 327.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 41 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 137.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Myjka do okien Karcher WV 6 Plus

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Myjka do okien Karcher WV 6 Plus. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Myjka do okien Karcher WV 6 Plus, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 269 (wykryta w dniu: 2022-08-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 327. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Myjka do okien Karcher WV 6 Plus

Myjka do okien Karcher WV 6 Plus to najbardziej elastyczne urządzenie do mycia okien dzięki innowacyjnym listwom zbierającym wykonanym z silikonu i długiemu czasowi pracy na jednym ładowaniu, który wynosi około 100 minut. Jest to najwyższy model myjki do okien marki Kärcher, który umożliwia czyszczenie okien bez smug i zacieków, a także łatwe mycie do podłogi i przy krawędziach. W skład wyposażenia wchodzi środek do czyszczenia okien, butelka ze spryskiwaczem, pad z mikrofibry, bateria litowo-jonowa oraz ładowarka. Dodatkowo, urządzenie posiada cicho pracujący silnik i wyświetlacz LCD, który pokazuje pozostały czas pracy. Zbiornik na brudną wodę można łatwo opróżnić, a listwy zbierające są wymienne i łatwe do czyszczenia.

Gdzie kupić Myjka do okien Karcher WV 6 Plus

Według naszych danych Myjka do okien Karcher WV 6 Plus można znaleźć w minimum 41 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Myjka do okien Karcher WV 6 Plus za kwotę 327 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 32.70 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Myjka do okien Karcher WV 6 Plus Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Myjka do okien Karcher WV 6 Plus, to w serwisie Ceneo znajdziesz 137 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Myjka do okien Karcher WV 6 Plus w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Waga łazienkowa Xiaomi Mi Body Composition Scale 2.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Myjka do okien Karcher WV 6 Plus?

Najtaniej Myjka do okien Karcher WV 6 Plus można było kupić za 269 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-08-06.

🏷️ Jaka jest cena Myjka do okien Karcher WV 6 Plus aktualnie?

Aktualna cena Myjka do okien Karcher WV 6 Plus wynosi 327 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Myjka do okien Karcher WV 6 Plus?

Według serwisu Ceneo, Myjka do okien Karcher WV 6 Plus posiada 137 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Pad do konsoli Sony PlayStation 5 DualSense (Biały).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.