Historia ceny i opinie o Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 590.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 899.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 40 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 65.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3.02.2024.

Cena Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 590 (wykryta w dniu: 2023-11-29). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-03) wynosi 899. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro to nowoczesne urządzenie, które pomaga utrzymać czyste i zdrowe powietrze w domu. Posiada wielostopniowe oczyszczanie, w tym filtr węglowy, który redukuje zanieczyszczenia, takie jak sierść zwierząt, opary kuchenne, zapachy, dym papierosowy, pyłek kwiatowy, pył i łupież zwierzęcy. Oczyszczacz ten ma wydajność 500 m3/h, moc 50 W i poziom głośności 64 dB. Dzięki współczynnikowi CADR do 500 m³/h jest w stanie uwolnić 8330 l czystego powietrza na minutę, efektywnie oczyszczając pomieszczenia o powierzchni 35-60 m² w krótkim czasie. Dodatkowo urządzenie monitoruje jakość powietrza w czasie rzeczywistym i automatycznie dostosowuje prędkość oczyszczania, co pozwala na skuteczne wykrywanie i eliminowanie gruboziarnistych cząstek.

Gdzie kupić Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro

Według naszych danych Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro można znaleźć w minimum 40 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro za kwotę 899 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 89.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro, to w serwisie Ceneo znajdziesz 65 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Oczyszczacz powietrza Klarta Stor 2 (Silver).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro?

Najtaniej Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro można było kupić za 590 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-29.

🏷️ Jaka jest cena Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro aktualnie?

Aktualna cena Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro wynosi 899 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-03.

🗣️️ Jakie są opinie o Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro?

Według serwisu Ceneo, Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro posiada 65 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Oczyszczacz powietrza Klarta Stor 2 (Black).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.