Historia ceny i opinie o Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 759.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2024-01-18). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H to nowoczesne urządzenie, które zapewnia czyste i wolne od alergenów powietrze w pomieszczeniach. Posiada potrójny system filtracji, w tym filtr węglowy, HEPA i wstępny, co pozwala skutecznie usuwać zanieczyszczenia, w tym cząsteczki PM2.5. Oczyszczacz charakteryzuje się wydajnością 380 m3/h i mocą 38 W, co przekłada się na to, że jest w stanie oczyścić powietrze w pomieszczeniach o powierzchni do 45 metrów kwadratowych. Dodatkowo, Mi Air Purifier 3H jest wyposażony w dotykowy wyświetlacz OLED, precyzyjny, laserowy czujnik cząsteczek oraz obsługuje sterowanie głosowe i przez aplikację. Jego niewielki rozmiar i cicha praca sprawiają, że idealnie wpasowuje się do każdego wnętrza, a jego ergonomiczna obudowa zajmuje bardzo mało miejsca. Wyróżnia go innowacyjny projekt, który zwiększa ciśnienie powietrza, a tym samym poprawia wydajność urządzenia. Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie zdrowe i świeże powietrze w domu.

Gdzie kupić Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H

Według naszych danych Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H, to w serwisie Ceneo znajdziesz 759 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H?

Najtaniej Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-18.

🏷️ Jaka jest cena Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H aktualnie?

Aktualna cena Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H?

Według serwisu Ceneo, Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H posiada 759 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D50EUW.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.