Historia ceny i opinie o Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D50EUW

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D50EUW był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1299 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1420 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 17 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 248opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3/24/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D50EUW

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D50EUW. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D50EUW, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1299 zł (wykryta w dniu: 2022-06-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-03-24) wynosi 1420 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D50EUW

Według naszych danych Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D50EUW można znaleźć w minimum 17 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D50EUW Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D50EUW, to w serwisie Ceneo znajdziesz 248 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D50EUW w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Samsung Galaxy S23 Ultra 5G SM-S918 12/512GB (Czerwony).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D50EUW?

Najtaniej Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D50EUW można było kupić za 1299 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-06-11.

🏷️ Jaka jest cena Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D50EUW aktualnie?

Aktualna cena Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D50EUW wynosi 1420 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-03-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D50EUW?

Według serwisu Ceneo, Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D50EUW posiada 248 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.