Historia ceny i opinie o Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 661.86.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 695.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 50 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 79.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 661.86 (wykryta w dniu: 2023-12-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 695. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 to nowoczesne urządzenie, które pozwala na skuteczne oczyszczanie powietrza w pomieszczeniach o powierzchni do 48m². Dzięki zastosowaniu filtrów węglowego i HEPA, urządzenie jest w stanie usunąć z powietrza aż 99,97% cząsteczek o wielkości 0,3 µm, w tym kurz, pyłki, sierść zwierząt, opary kuchenne czy dym papierosowy. Wysoka wydajność oczyszczacza, sięgająca 400 m³/h, pozwala na szybkie oczyszczenie pomieszczenia w około 10 minut. Dodatkową funkcją jest jonizacja, która uwalnia jony ujemne, utrzymując świeże powietrze w domu. Oczyszczacz pracuje cicho, generując jedynie 32,1 dB hałasu, a wbudowany przypomnienie o wymianie filtra ułatwia utrzymanie urządzenia w dobrym stanie. Oczyszczacz posiada moc 30 W, co czyni go energooszczędnym, a jego kompaktowa budowa i nowoczesny design sprawiają, że będzie pasował do każdego wnętrza.

Gdzie kupić Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4

Według naszych danych Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 można znaleźć w minimum 50 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 za kwotę 695 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 69.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4, to w serwisie Ceneo znajdziesz 79 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Oczyszczacz powietrza Samsung AX60T5080WF.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4?

Najtaniej Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 można było kupić za 661.86 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-16.

🏷️ Jaka jest cena Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 aktualnie?

Aktualna cena Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 wynosi 695 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4?

Według serwisu Ceneo, Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 posiada 79 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Oczyszczacz powietrza Samsung AX60R5080WD.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.