Historia ceny i opinie o Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 115.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 799.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 382.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 115 (wykryta w dniu: 2023-08-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 799. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro to zaawansowane urządzenie zapewniające efektywne oczyszczanie powietrza z zanieczyszczeń takich jak pył czy cząstki PM2.5. Oferuje wydajność 500 m3/h i zasięg do 60 m², co pozwala na wymianę powietrza w pomieszczeniu 8 razy na godzinę. Urządzenie wyposażone jest w filtr węglowy, wielostopniowe oczyszczanie, wyświetlacz OLED oraz laserowy czujnik cząstek. Działa cicho z poziomem głośności 69 dB, zużywając jednocześnie tylko 66 W mocy, co sprawia, że jest zarówno wydajne, jak i energooszczędne. Dodatkowo, 360-stopniowy system wlotu powietrza przypomina "drzewo powietrza", co przyczynia się do efektywnego rozprowadzania czystego powietrza w pomieszczeniu. Oczyszczacz ten jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy pragną oddychać zdrowym powietrzem i cenią sobie spokojny sen, dzięki niskiemu poziomowi hałasu urządzenia.

Gdzie kupić Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro

Według naszych danych Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro za kwotę 799 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 79.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro, to w serwisie Ceneo znajdziesz 382 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny PHILIPS 8000 AQUA PLUS XC8349/01 odkurzacz bezprzewodowy pionowy.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro?

Najtaniej Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro można było kupić za 115 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-08-11.

🏷️ Jaka jest cena Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro aktualnie?

Aktualna cena Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro wynosi 799 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro?

Według serwisu Ceneo, Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro posiada 382 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.