Historia ceny Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro był w przeszłości droższy lub tańszy, to sprawdź poniższy wykres. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 699 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 779 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 9 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 380opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/28/2022.
Przejdź do sklepu

Cena Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 699 zł (wykryta w dniu: 2022-05-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2022-11-28) wynosi 779 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro

Według naszych danych Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro można znaleźć w minimum 9 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Opinie Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro, to w serwisie Ceneo znajdziesz 380 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5.

Sprawdź również historia ceny Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D50EUW.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie

📉 Jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro?

Najtaniej Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro można było kupić za 699 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-05-21.

🏷️ Jaka jest cena Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro aktualnie?

Aktualna cena Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro wynosi 779 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2022-11-28.

🗣️️ Jakie są opinie o Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro?

Według serwisu Ceneo, Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro posiada 380 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.