Historia ceny i opinie o Oczyszczacz powietrza Klarta Stor 2 (Silver)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oczyszczacz powietrza Klarta Stor 2 (Silver) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 999.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1399.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 28.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3.02.2024.

Cena Oczyszczacz powietrza Klarta Stor 2 (Silver)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oczyszczacz powietrza Klarta Stor 2 (Silver). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Klarta Stor 2 (Silver), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 999 (wykryta w dniu: 2022-06-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-03) wynosi 1399. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Oczyszczacz powietrza Klarta Stor 2 (Silver)

Oczyszczacz powietrza Klarta Stor 2 (Silver) to zaawansowane urządzenie do oczyszczania powietrza wyposażone w trzy filtry: węglowy, HEPA i wstępny, które skutecznie usuwają zanieczyszczenia powietrza o wielkości 0,3 μm z wydajnością 600 m3/h. Dzięki poziomowi głośności na poziomie 24 dB, urządzenie pracuje cicho, a jego moc wynosi 70 W. Dodatkowo, oczyszczacz posiada funkcję wielostopniowego oczyszczania oraz jonizację, które zapewniają jeszcze lepsze efekty oczyszczania. Klarta Stor 2 wyposażony jest w superczuły laserowy czujnik PM2.5, turboszybki system filtracji oraz jonizator plazmowy ION Plasma Air. Możliwość sterowania za pomocą aplikacji mobilnej na smartfonie oraz energooszczędny, japoński, bezszczotkowy silnik DC, to dodatkowe atuty. Urządzenie jest idealne do małych i dużych pomieszczeń do 80 m², a jego 3 czujniki IQ Sensor monitorują jakość powietrza, temperaturę oraz wilgotność. Oczyszczacz posiada również 3 tryby automatyczne inspirowane zaleceniami jakości powietrza WHO.

Gdzie kupić Oczyszczacz powietrza Klarta Stor 2 (Silver)

Według naszych danych Oczyszczacz powietrza Klarta Stor 2 (Silver) można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oczyszczacz powietrza Klarta Stor 2 (Silver) za kwotę 1399 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 139.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oczyszczacz powietrza Klarta Stor 2 (Silver) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oczyszczacz powietrza Klarta Stor 2 (Silver), to w serwisie Ceneo znajdziesz 28 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oczyszczacz powietrza Klarta Stor 2 (Silver) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro H.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Klarta Stor 2 (Silver)?

Najtaniej Oczyszczacz powietrza Klarta Stor 2 (Silver) można było kupić za 999 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-06-06.

🏷️ Jaka jest cena Oczyszczacz powietrza Klarta Stor 2 (Silver) aktualnie?

Aktualna cena Oczyszczacz powietrza Klarta Stor 2 (Silver) wynosi 1399 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-03.

🗣️️ Jakie są opinie o Oczyszczacz powietrza Klarta Stor 2 (Silver)?

Według serwisu Ceneo, Oczyszczacz powietrza Klarta Stor 2 (Silver) posiada 28 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.