Historia ceny i opinie o Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro H

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro H był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 121.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro H

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro H. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro H, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2024-01-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-29) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro H

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro H to profesjonalne urządzenie, które zapewnia wysoką jakość czystego powietrza w pomieszczeniach o powierzchni od 42 do 77 m². Jest wyposażony w filtr HEPA H13, który skutecznie usuwa do 99,97% zanieczyszczeń, zapewniając ochronę przed bakteriami, pyłami i nieprzyjemnymi zapachami. Oczyszczacz charakteryzuje się eleganckim designem, wysoką wydajnością 600 m³/h oraz niskim poziomem głośności 65 dB. Dodatkową zaletą jest wygodne sterowanie dotykowe i możliwość obsługi za pomocą aplikacji mobilnej MiHome, co pozwala na zdalne sterowanie urządzeniem i osiągnięcie optymalnej jakości powietrza w domu. Oczyszczacz jest wyposażony w moc 70 W i oferuje wielostopniowe oczyszczanie powietrza.

Gdzie kupić Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro H

Według naszych danych Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro H może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro H za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro H Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro H, to w serwisie Ceneo znajdziesz 121 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro H w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Klocki LEGO DUPLO 10874 Pociąg parowy z dźwiękiem.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro H?

Najtaniej Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro H można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-16.

🏷️ Jaka jest cena Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro H aktualnie?

Aktualna cena Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro H wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-29.

🗣️️ Jakie są opinie o Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro H?

Według serwisu Ceneo, Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro H posiada 121 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Oczyszczacz powietrza Klarta Stor 2 (Silver).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.