Historia ceny i opinie o Oczyszczacz powietrza Klarta Stor 2 (Black)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oczyszczacz powietrza Klarta Stor 2 (Black) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 999.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1399.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 46.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Oczyszczacz powietrza Klarta Stor 2 (Black)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oczyszczacz powietrza Klarta Stor 2 (Black). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Klarta Stor 2 (Black), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 999 (wykryta w dniu: 2022-05-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-21) wynosi 1399. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Oczyszczacz powietrza Klarta Stor 2 (Black)

Oczyszczacz powietrza Klarta Stor 2 (Black) to zaawansowane technologicznie urządzenie, które zapewnia czyste powietrze w pomieszczeniach o powierzchni nawet do 80 m². Dzięki zastosowaniu superczułego laserowego czujnika PM2.5, oczyszczacz szybko reaguje na wszelkie zanieczyszczenia. Posiada turboszybki system filtracji o mocy CADR 600 m³/h oraz trzy filtry o skuteczności >99,97% dla cząstek o wielkości 0,3 μm. Dodatkowo, jonizator plazmowy ION Plasma Air wzbogaca powietrze o dobroczynne jony. Urządzenie jest energooszczędne i ciche, pracuje z poziomem głośności na poziomie 24 dB i mocą 70 W. Można nim sterować za pomocą aplikacji mobilnej na smartfonie, co gwarantuje wygodę użytkowania. Klarta Stor 2 to idealny wybór dla osób ceniących sobie czyste powietrze i nowoczesne rozwiązania.

Gdzie kupić Oczyszczacz powietrza Klarta Stor 2 (Black)

Według naszych danych Oczyszczacz powietrza Klarta Stor 2 (Black) można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oczyszczacz powietrza Klarta Stor 2 (Black) za kwotę 1399 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 139.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oczyszczacz powietrza Klarta Stor 2 (Black) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oczyszczacz powietrza Klarta Stor 2 (Black), to w serwisie Ceneo znajdziesz 46 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oczyszczacz powietrza Klarta Stor 2 (Black) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Klarta Stor 2 (Black)?

Najtaniej Oczyszczacz powietrza Klarta Stor 2 (Black) można było kupić za 999 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-05-01.

🏷️ Jaka jest cena Oczyszczacz powietrza Klarta Stor 2 (Black) aktualnie?

Aktualna cena Oczyszczacz powietrza Klarta Stor 2 (Black) wynosi 1399 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-21.

🗣️️ Jakie są opinie o Oczyszczacz powietrza Klarta Stor 2 (Black)?

Według serwisu Ceneo, Oczyszczacz powietrza Klarta Stor 2 (Black) posiada 46 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.