Historia ceny i opinie o Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3C

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3C był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 349.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 599.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 153.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3C

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3C. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3C, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 349 (wykryta w dniu: 2023-06-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 599. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3C

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3C to zaawansowane urządzenie z poziomem głośności wynoszącym 60 dB, wydajnością 320 m3/h i mocą 29 W, które zapewnia wielostopniowe oczyszczanie powietrza dzięki wykorzystaniu prawdziwego filtra HEPA. Posiada trójwarstwowy filtr True HEPA, który skutecznie usuwa 99,97% cząsteczek o wielkości 0.3μm, zapewniając długotrwałe oczyszczenie powietrza. Dodatkowo, cyfrowy wyświetlacz LED informuje o jakości powietrza w czasie rzeczywistym, a inteligentna kontrola za pomocą aplikacji Mi Home/Xiaomi Home i polecenia głosowe ułatwiają obsługę urządzenia. Oczyszczacz ten dzięki systemowi cyrkulacji powietrza 360 stopni błyskawicznie zapewnia świeże powietrze do oddychania, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla zdrowia Twojej rodziny.

Gdzie kupić Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3C

Według naszych danych Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3C można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3C za kwotę 599 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 59.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3C Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3C, to w serwisie Ceneo znajdziesz 153 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3C w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D40EUW.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3C?

Najtaniej Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3C można było kupić za 349 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-06-11.

🏷️ Jaka jest cena Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3C aktualnie?

Aktualna cena Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3C wynosi 599 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3C?

Według serwisu Ceneo, Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3C posiada 153 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Oczyszczacz powietrza Dyson PH04.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.