Historia ceny i opinie o Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D40EUW

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D40EUW był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1199.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1599.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 228.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D40EUW

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D40EUW. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D40EUW, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1199 (wykryta w dniu: 2023-05-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 1599. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D40EUW

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D40EUW to zaawansowane urządzenie, które zapewnia idealnie czyste powietrze przez cały rok. Wyposażony w wieloetapowy system filtrów, w tym węglowy, HEPA i wstępny, zatrzymuje aż 99,97% zanieczyszczeń. Dodatkowo, technologia Plasmacluster emituje jony, które aktywnie neutralizują zanieczyszczenia w każdym zakątku. Oczyszczacz jest cichy, o poziomie głośności 23 dB, ma wydajność 216 m3/h i moc 25 W. Posiada funkcje nawilżania i inteligentne czujniki, które dobierają parametry pracy zarówno dla oczyszczania, jak i nawilżania. Zalecany do pomieszczeń o powierzchni do 26 m2, jest wyposażony w 7 trybów pracy, automatyczne monitorowanie jakości powietrza i możliwość regulacji czujników. Ponad 80 mln klientów na całym świecie zaufało oczyszczaczom powietrza marki Sharp.

Gdzie kupić Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D40EUW

Według naszych danych Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D40EUW można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D40EUW za kwotę 1599 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 159.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D40EUW Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D40EUW, to w serwisie Ceneo znajdziesz 228 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D40EUW w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Oczyszczacz powietrza SHARP UA-PF40E-W.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D40EUW?

Najtaniej Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D40EUW można było kupić za 1199 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-21.

🏷️ Jaka jest cena Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D40EUW aktualnie?

Aktualna cena Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D40EUW wynosi 1599 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D40EUW?

Według serwisu Ceneo, Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D40EUW posiada 228 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3C.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.