Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 4 White

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 4 White był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 349.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 376.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 25 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 37.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 4 White

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 4 White. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 4 White, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 349 (wykryta w dniu: 2023-09-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-21) wynosi 376.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 4 White

Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 4 White to innowacyjne urządzenie do higieny jamy ustnej wyposażone w technologię iO™, która łączy delikatne mikrowibrujące włókna szczoteczki z okrągłą główką zaprojektowaną przez dentystów i pierwszym w swoim rodzaju napędem magnetycznym. Dodatkowym atutem jest czujnik siły nacisku, który ostrzega przed zbyt mocnym szczotkowaniem poprzez zmianę koloru na czerwony, a także Smart Ring 360°, który sygnalizuje ukończenie zalecanego czasu szczotkowania przez podświetlenie się kolorowym światłem. Szczoteczka zapewnia ochronę dziąseł, jest cicha i zapewnia rewelacyjne czyszczenie zębów już od pierwszego użycia.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 4 White

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 4 White można znaleźć w minimum 25 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 4 White za kwotę 376.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 37.70 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 4 White Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 4 White, to w serwisie Ceneo znajdziesz 37 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 4 White w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 750 Crossaction Design Edition.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 4 White?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 4 White można było kupić za 349 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-09-06.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 4 White aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 4 White wynosi 376.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-21.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 4 White?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 4 White posiada 37 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3500 + Etui.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.