Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 750 Crossaction Design Edition

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 750 Crossaction Design Edition był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 118.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 185.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 5 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 33.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 750 Crossaction Design Edition

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 750 Crossaction Design Edition. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 750 Crossaction Design Edition, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 118.99 (wykryta w dniu: 2023-05-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-20) wynosi 185.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 750 Crossaction Design Edition

Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 750 Crossaction Design Edition to nowoczesne urządzenie do codziennej higieny jamy ustnej. Dzięki zastosowaniu technologii rotacyjnej i akumulatorowego zasilania, oferuje wyjątkową skuteczność usuwania płytki nazębnej. Wykonuje aż 8800 ruchów oscylacyjno-rotacyjnych oraz 20 000 pulsacji na minutę, co zapewnia doskonałe efekty mycia zębów. W zestawie znajduje się rączka szczoteczki, ładowarka, końcówka CrossAction oraz limitowane etui podróżne. Zaawansowana końcówka CrossAction otacza każdy ząb, usuwając aż do 100% więcej płytki nazębnej w porównaniu do zwykłej szczoteczki manualnej. Timer wbudowany w rączkę wibruje co 30 sekund, informując o konieczności zmiany obszaru szczotkowania, a po 2 minutach daje sygnał o zakończeniu procesu czyszczenia zębów zgodnie z zaleceniami dentystów. To urządzenie wyróżnia się na tle konkurencji nie tylko skutecznością, ale także eleganckim designem i funkcjonalnością.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 750 Crossaction Design Edition

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 750 Crossaction Design Edition można znaleźć w minimum 5 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 750 Crossaction Design Edition za kwotę 185.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 18.60 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 750 Crossaction Design Edition Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 750 Crossaction Design Edition, to w serwisie Ceneo znajdziesz 33 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 750 Crossaction Design Edition w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna PHILIPS Sonicare 2100 HX3651/12.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 750 Crossaction Design Edition?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 750 Crossaction Design Edition można było kupić za 118.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-16.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 750 Crossaction Design Edition aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 750 Crossaction Design Edition wynosi 185.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-20.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 750 Crossaction Design Edition?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 750 Crossaction Design Edition posiada 33 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 4 White.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.