Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 6 Pink Sand

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 6 Pink Sand był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 426.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 539.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 12 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 26.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 6 Pink Sand

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 6 Pink Sand. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 6 Pink Sand, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 426.99 (wykryta w dniu: 2023-10-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-20) wynosi 539. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 6 Pink Sand

Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 6 Pink Sand to innowacyjne urządzenie, które łączy zaawansowaną technologię magnetyczną z delikatnymi mikrowibracjami włókien i ruchami oscylacyjno-rotacyjnymi, zapewniając skuteczne, precyzyjne i delikatne mycie zębów. Posiada funkcję monitorowania 6 stref jamy ustnej za pomocą aplikacji, inteligentny czujnik nacisku, interaktywny wyświetlacz oraz 5 programów pracy: Daily Clean, Sensitive, Gum Care, Whiten i Intense Clean. Dzięki efektywnemu usuwaniu codziennych przebarwień, szczoteczka Oral-B iO 6 gwarantuje coraz bielsze zęby z każdym dniem, a jej różnorodne tryby pracy pozwalają dostosować mycie do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 6 Pink Sand

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 6 Pink Sand można znaleźć w minimum 12 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 6 Pink Sand za kwotę 539 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 53.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 6 Pink Sand Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 6 Pink Sand, to w serwisie Ceneo znajdziesz 26 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 6 Pink Sand w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 8 Black Onyx.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 6 Pink Sand?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 6 Pink Sand można było kupić za 426.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-11.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 6 Pink Sand aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 6 Pink Sand wynosi 539 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-20.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 6 Pink Sand?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 6 Pink Sand posiada 26 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Szczoteczka elektryczna PHILIPS Sonicare Kids HX6322/04.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.