Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3500 + Etui

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3500 + Etui był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 167.97.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 254.96.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 9 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 34.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3500 + Etui

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3500 + Etui. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3500 + Etui, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 167.97 (wykryta w dniu: 2023-10-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-20) wynosi 254.96. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3500 + Etui

Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3500 to innowacyjne narzędzie do pielęgnacji jamy ustnej, które sprawi, że twoje zęby będą bielsze i zdrowsze. Dzięki obrotowo-pulsacyjnym ruchom rotacyjnym, zasilaniu akumulatorowym i główce zaprojektowanej przez dentystów, szczoteczka usuwa 100% więcej płytki bakteryjnej oraz zapewnia zdrowsze dziąsła w porównaniu do tradycyjnych szczoteczek manualnych. Szczoteczka działa w 3 trybach szczotkowania - codziennym, delikatnym oraz wybielającym, co pozwala na dostosowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dodatkowo, czujnik siły nacisku 360° chroni dziąsła przed zbyt mocnym szczotkowaniem, a dioda sygnalizuje zmianę prędkości końcówki szczoteczki w razie potrzeby. W zestawie znajduje się również etui, które ułatwia przechowywanie i transport szczoteczki.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3500 + Etui

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3500 + Etui można znaleźć w minimum 9 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3500 + Etui za kwotę 254.96 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 25.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3500 + Etui Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3500 + Etui, to w serwisie Ceneo znajdziesz 34 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3500 + Etui w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 4 White.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3500 + Etui?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3500 + Etui można było kupić za 167.97 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-11.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3500 + Etui aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3500 + Etui wynosi 254.96 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-20.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3500 + Etui?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3500 + Etui posiada 34 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Szczoteczka elektryczna Oral-b Pulsonic Slim Luxe 4500 Czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.