Historia ceny i opinie o Słuchawki Sony WH-CH710N Niebieski

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki Sony WH-CH710N Niebieski był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 279.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 409.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 42.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.3 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Słuchawki Sony WH-CH710N Niebieski

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki Sony WH-CH710N Niebieski. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki Sony WH-CH710N Niebieski, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 279 (wykryta w dniu: 2022-11-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 409. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki Sony WH-CH710N Niebieski

Słuchawki Sony WH-CH710N Niebieski to bezprzewodowe słuchawki wokółuszne, które zapewniają niezakłócony dźwięk dzięki cyfrowemu systemowi redukcji hałasu. Posiadają akumulator pozwalający na 35 godzin pracy oraz funkcję szybkiego ładowania, dodającą 60 minut odtwarzania w 10 minut. Wyposażone są w technologię NFC™ ułatwiającą łączenie z urządzeniami BLUETOOTH®, a także w tryb dźwięków otoczenia, który pozwala kontrolować, co chcemy usłyszeć. Słuchawki mają dodatkowe funkcje jak regulacja głośności, odbieranie połączeń, mikrofon, przyciski sterowania oraz 30-mm przetworniki akustyczne zapewniające czystość dźwięku i szeroki zakres częstotliwości. Możliwość korzystania z asystenta głosowego dodatkowo ułatwia obsługę.

Gdzie kupić Słuchawki Sony WH-CH710N Niebieski

Według naszych danych Słuchawki Sony WH-CH710N Niebieski można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki Sony WH-CH710N Niebieski za kwotę 409 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 40.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki Sony WH-CH710N Niebieski Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki Sony WH-CH710N Niebieski, to w serwisie Ceneo znajdziesz 42 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.3 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki Sony WH-CH710N Niebieski w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki Akg K240 Studio Czarno-Złoty.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki Sony WH-CH710N Niebieski?

Najtaniej Słuchawki Sony WH-CH710N Niebieski można było kupić za 279 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-21.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki Sony WH-CH710N Niebieski aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki Sony WH-CH710N Niebieski wynosi 409 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki Sony WH-CH710N Niebieski?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki Sony WH-CH710N Niebieski posiada 42 opinii, a średnia ocen wynosi 4.3/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki Bang & Olufsen Beoplay Portal Navy.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.