Historia ceny i opinie o Słuchawki Bang & Olufsen Beoplay Portal Navy

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki Bang & Olufsen Beoplay Portal Navy był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1208.77 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1298 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 13 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 6opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3/21/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Słuchawki Bang & Olufsen Beoplay Portal Navy

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki Bang & Olufsen Beoplay Portal Navy. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki Bang & Olufsen Beoplay Portal Navy, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1208.77 zł (wykryta w dniu: 2023-02-19). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-03-21) wynosi 1298 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Słuchawki Bang & Olufsen Beoplay Portal Navy

Według naszych danych Słuchawki Bang & Olufsen Beoplay Portal Navy można znaleźć w minimum 13 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Słuchawki Bang & Olufsen Beoplay Portal Navy Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki Bang & Olufsen Beoplay Portal Navy, to w serwisie Ceneo znajdziesz 6 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki Bang & Olufsen Beoplay Portal Navy w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Apple iPhone 14 Pro Max 1TB Gwiezdna Czerń (Midnight Black).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki Bang & Olufsen Beoplay Portal Navy?

Najtaniej Słuchawki Bang & Olufsen Beoplay Portal Navy można było kupić za 1208.77 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-02-19.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki Bang & Olufsen Beoplay Portal Navy aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki Bang & Olufsen Beoplay Portal Navy wynosi 1298 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-03-21.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki Bang & Olufsen Beoplay Portal Navy?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki Bang & Olufsen Beoplay Portal Navy posiada 6 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.