Historia ceny i opinie o Słuchawki Akg K240 Studio Czarno-Złoty

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki Akg K240 Studio Czarno-Złoty był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 286.96.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 299.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 21 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 128.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Słuchawki Akg K240 Studio Czarno-Złoty

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki Akg K240 Studio Czarno-Złoty. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki Akg K240 Studio Czarno-Złoty, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 286.96 (wykryta w dniu: 2023-02-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 299. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki Akg K240 Studio Czarno-Złoty

Słuchawki AKG K240 Studio to profesjonalne, przewodowe nauszne słuchawki studio o czarno-złotym designie. Charakteryzują się konstrukcją półotwartą, która zapewnia mocny bas, precyzyjny środek i kryształowo czystą górę. Zwiększona impedancja umożliwia współpracę z urządzeniami o niskiej mocy wyjściowej. Odłączany przewód wykonany z miedzi beztlenowej OFC gwarantuje bezstratną transmisję sygnału i łatwość w serwisie. Słuchawki oferują pasmo przenoszenia 15~25 000 Hz, zakrycie całego ucha, dynamiczne i szczegółowe brzmienie. Kształt elementów nausznych zapewnia idealne dopasowanie i minimalizuje straty sygnału, co polepsza jakosć niskich tonów. Wzmocniona konstrukcja i wytrzymałe materiały sprawiają, że są one idealne do użytku w warunkach studyjnych.

Gdzie kupić Słuchawki Akg K240 Studio Czarno-Złoty

Według naszych danych Słuchawki Akg K240 Studio Czarno-Złoty można znaleźć w minimum 21 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki Akg K240 Studio Czarno-Złoty za kwotę 299 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 29.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki Akg K240 Studio Czarno-Złoty Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki Akg K240 Studio Czarno-Złoty, to w serwisie Ceneo znajdziesz 128 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki Akg K240 Studio Czarno-Złoty w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki Beyerdynamic DT770 PRO 32 Ohm.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki Akg K240 Studio Czarno-Złoty?

Najtaniej Słuchawki Akg K240 Studio Czarno-Złoty można było kupić za 286.96 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-02-01.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki Akg K240 Studio Czarno-Złoty aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki Akg K240 Studio Czarno-Złoty wynosi 299 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki Akg K240 Studio Czarno-Złoty?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki Akg K240 Studio Czarno-Złoty posiada 128 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki Sony WH-CH710N Niebieski.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.