Historia ceny i opinie o Słuchawki Sony WH-CH710N Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki Sony WH-CH710N Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 278.98.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 549.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 42.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.3 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Słuchawki Sony WH-CH710N Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki Sony WH-CH710N Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki Sony WH-CH710N Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 278.98 (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 549. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki Sony WH-CH710N Czarny

Słuchawki Sony WH-CH710N Czarny to bezprzewodowe nauszne słuchawki z aktywną redukcją szumów, mikrofonem i przyciskami sterowania, które pozwalają na odbieranie połączeń i regulację głośności. Dzięki cyfrowemu systemowi redukcji hałasu i technologii NFC™ umożliwiającym szybkie łączenie urządzeń BLUETOOTH®, słuchawki oferują niezakłócony dźwięk i do 35 godzin pracy na baterii z funkcją szybkiego ładowania. System redukcji hałasu z technologią dwóch czujników oraz tryb dźwięków otoczenia dają pełną kontrolę nad tym, co użytkownik słucha, blokując miejski gwar lub rozmowy w biurze. Przetworniki akustyczne 30 mm zapewniają czystość dźwięku i doskonałą reprodukcję szerokiego zakresu częstotliwości, a możliwość korzystania z asystenta głosowego dodatkowo ułatwia obsługę.

Gdzie kupić Słuchawki Sony WH-CH710N Czarny

Według naszych danych Słuchawki Sony WH-CH710N Czarny można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki Sony WH-CH710N Czarny za kwotę 549 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 54.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki Sony WH-CH710N Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki Sony WH-CH710N Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 42 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.3 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki Sony WH-CH710N Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki Sony WH-CH710N Biały.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki Sony WH-CH710N Czarny?

Najtaniej Słuchawki Sony WH-CH710N Czarny można było kupić za 278.98 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki Sony WH-CH710N Czarny aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki Sony WH-CH710N Czarny wynosi 549 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki Sony WH-CH710N Czarny?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki Sony WH-CH710N Czarny posiada 42 opinii, a średnia ocen wynosi 4.3/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki SENNHEISER HD450BT Biały.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.