Historia ceny i opinie o Słuchawki SENNHEISER HD450BT Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki SENNHEISER HD450BT Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 487.19.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 599.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 16.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 26.01.2024.

Cena Słuchawki SENNHEISER HD450BT Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki SENNHEISER HD450BT Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki SENNHEISER HD450BT Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 487.19 (wykryta w dniu: 2023-01-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 599. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Słuchawki SENNHEISER HD450BT Biały

Według naszych danych Słuchawki SENNHEISER HD450BT Biały można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki SENNHEISER HD450BT Biały za kwotę 599 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 59.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki SENNHEISER HD450BT Biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki SENNHEISER HD450BT Biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 16 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki SENNHEISER HD450BT Biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki Sony WH-CH710N Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki SENNHEISER HD450BT Biały?

Najtaniej Słuchawki SENNHEISER HD450BT Biały można było kupić za 487.19 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-01-06.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki SENNHEISER HD450BT Biały aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki SENNHEISER HD450BT Biały wynosi 599 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki SENNHEISER HD450BT Biały?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki SENNHEISER HD450BT Biały posiada 16 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki SENNHEISER HD450BT Czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.