Historia ceny i opinie o Słuchawki SENNHEISER HD450BT Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki SENNHEISER HD450BT Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 369 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 549 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 14 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 14opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.4 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3/21/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Słuchawki SENNHEISER HD450BT Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki SENNHEISER HD450BT Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki SENNHEISER HD450BT Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 369 zł (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-03-21) wynosi 549 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Słuchawki SENNHEISER HD450BT Czarny

Według naszych danych Słuchawki SENNHEISER HD450BT Czarny można znaleźć w minimum 14 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Słuchawki SENNHEISER HD450BT Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki SENNHEISER HD450BT Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 14 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.4 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki SENNHEISER HD450BT Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki Redmi Buds 3 Lite Biały.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki SENNHEISER HD450BT Czarny?

Najtaniej Słuchawki SENNHEISER HD450BT Czarny można było kupić za 369 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki SENNHEISER HD450BT Czarny aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki SENNHEISER HD450BT Czarny wynosi 549 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-03-21.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki SENNHEISER HD450BT Czarny?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki SENNHEISER HD450BT Czarny posiada 14 opinii, a średnia ocen wynosi 4.4/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.