Historia ceny i opinie o Słuchawki Philips TAUH202WT Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki Philips TAUH202WT Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 69 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 109 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 10 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 55opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3/28/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Słuchawki Philips TAUH202WT Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki Philips TAUH202WT Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki Philips TAUH202WT Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 69 zł (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-03-28) wynosi 109 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Słuchawki Philips TAUH202WT Biały

Według naszych danych Słuchawki Philips TAUH202WT Biały można znaleźć w minimum 10 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Słuchawki Philips TAUH202WT Biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki Philips TAUH202WT Biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 55 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki Philips TAUH202WT Biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki Philips TAUH202BK Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki Philips TAUH202WT Biały?

Najtaniej Słuchawki Philips TAUH202WT Biały można było kupić za 69 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki Philips TAUH202WT Biały aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki Philips TAUH202WT Biały wynosi 109 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-03-28.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki Philips TAUH202WT Biały?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki Philips TAUH202WT Biały posiada 55 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.