Historia ceny i opinie o Słuchawki Philips TAUH202WT Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki Philips TAUH202WT Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 69.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 99.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 8 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 59.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Słuchawki Philips TAUH202WT Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki Philips TAUH202WT Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki Philips TAUH202WT Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 69 (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 99.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki Philips TAUH202WT Biały

Słuchawki Philips TAUH202WT Biały to bezprzewodowe nauszne słuchawki z regulacją głośności, które wyróżniają się lekką opaską na głowę i płaskim kablem zapobiegającym plątaniu, co zapewnia wygodę użytkowania. Dzięki przetwornikom 32 mm i zamkniętej konstrukcji oferują wyraźny dźwięk i mocne basy. Są wyposażone w technologię Bluetooth, co umożliwia łatwe podłączenie do urządzeń mobilnych i komputerów, a wbudowany mikrofon z redukcją echa pozwala na prowadzenie czystych rozmów. Dodatkowo składana na płasko konstrukcja ułatwia przechowywanie w kieszeni lub torbie, a przycisk wielofunkcyjny umożliwia łatwą obsługę muzyki i połączeń. Ważą zaledwie 195 g, co czyni je jednymi z najlżejszych słuchawek bezprzewodowych na rynku.

Gdzie kupić Słuchawki Philips TAUH202WT Biały

Według naszych danych Słuchawki Philips TAUH202WT Biały można znaleźć w minimum 8 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki Philips TAUH202WT Biały za kwotę 99.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 10.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki Philips TAUH202WT Biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki Philips TAUH202WT Biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 59 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki Philips TAUH202WT Biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki SENNHEISER HD450BT Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki Philips TAUH202WT Biały?

Najtaniej Słuchawki Philips TAUH202WT Biały można było kupić za 69 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki Philips TAUH202WT Biały aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki Philips TAUH202WT Biały wynosi 99.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki Philips TAUH202WT Biały?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki Philips TAUH202WT Biały posiada 59 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki Philips TAUH202BK Czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.