Historia ceny i opinie o Kamera sportowa SJCAM SJ8 Pro czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Kamera sportowa SJCAM SJ8 Pro czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 856.99 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1021 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 16opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.1 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/24/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Kamera sportowa SJCAM SJ8 Pro czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Kamera sportowa SJCAM SJ8 Pro czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Kamera sportowa SJCAM SJ8 Pro czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 856.99 zł (wykryta w dniu: 2023-02-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-24) wynosi 1021 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Kamera sportowa SJCAM SJ8 Pro czarny

Według naszych danych Kamera sportowa SJCAM SJ8 Pro czarny można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kamera sportowa SJCAM SJ8 Pro czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Kamera sportowa SJCAM SJ8 Pro czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 16 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.1 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Kamera sportowa SJCAM SJ8 Pro czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Kamera sportowa Sjcam Funcam Biały.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Kamera sportowa SJCAM SJ8 Pro czarny?

Najtaniej Kamera sportowa SJCAM SJ8 Pro czarny można było kupić za 856.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-02-16.

🏷️ Jaka jest cena Kamera sportowa SJCAM SJ8 Pro czarny aktualnie?

Aktualna cena Kamera sportowa SJCAM SJ8 Pro czarny wynosi 1021 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Kamera sportowa SJCAM SJ8 Pro czarny?

Według serwisu Ceneo, Kamera sportowa SJCAM SJ8 Pro czarny posiada 16 opinii, a średnia ocen wynosi 4.1/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.