Historia ceny i opinie o Kamera sportowa Sjcam Funcam Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Kamera sportowa Sjcam Funcam Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 125.85.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 148.17.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 5 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 24.01.2024.

Cena Kamera sportowa Sjcam Funcam Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Kamera sportowa Sjcam Funcam Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Kamera sportowa Sjcam Funcam Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 125.85 (wykryta w dniu: 2023-12-10). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-24) wynosi 148.17. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Kamera sportowa Sjcam Funcam Biały

Według naszych danych Kamera sportowa Sjcam Funcam Biały można znaleźć w minimum 5 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Kamera sportowa Sjcam Funcam Biały za kwotę 148.17 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 14.82 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Kamera sportowa Sjcam Funcam Biały Opinie

Sprawdź również historia ceny Kamera sportowa SJCAM SJ8 Pro czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Kamera sportowa Sjcam Funcam Biały?

Najtaniej Kamera sportowa Sjcam Funcam Biały można było kupić za 125.85 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-10.

🏷️ Jaka jest cena Kamera sportowa Sjcam Funcam Biały aktualnie?

Aktualna cena Kamera sportowa Sjcam Funcam Biały wynosi 148.17 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Kamera sportowa Sjcam Funcam Biały?

Według serwisu Ceneo, Kamera sportowa Sjcam Funcam Biały posiada 1 opinii, a średnia ocen wynosi 4.0/5.

Zobacz także historia ceny Kamera sportowa LAMAX W9.1.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.