Historia ceny i opinie o Kamera sportowa SJCAM SJ8 Plus czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Kamera sportowa SJCAM SJ8 Plus czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 722.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 799.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 8 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/17/2023.

Cena Kamera sportowa SJCAM SJ8 Plus czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Kamera sportowa SJCAM SJ8 Plus czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Kamera sportowa SJCAM SJ8 Plus czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 722 (wykryta w dniu: 2023-07-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-17) wynosi 799. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Kamera sportowa SJCAM SJ8 Plus czarny

Według naszych danych Kamera sportowa SJCAM SJ8 Plus czarny można znaleźć w minimum 8 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Kamera sportowa SJCAM SJ8 Plus czarny za kwotę 799 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 79.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Kamera sportowa SJCAM SJ8 Plus czarny Opinie

Sprawdź również historia ceny Kamera sportowa Denver Action Cam.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Kamera sportowa SJCAM SJ8 Plus czarny?

Najtaniej Kamera sportowa SJCAM SJ8 Plus czarny można było kupić za 722 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-07-21.

🏷️ Jaka jest cena Kamera sportowa SJCAM SJ8 Plus czarny aktualnie?

Aktualna cena Kamera sportowa SJCAM SJ8 Plus czarny wynosi 799 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-17.

🗣️️ Jakie są opinie o Kamera sportowa SJCAM SJ8 Plus czarny?

Według serwisu Ceneo, Kamera sportowa SJCAM SJ8 Plus czarny posiada 1 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Kamera sportowa EasyPix GoXtreme Black Hawk 20132.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.